Recenzja: Transformers Masterpiece Dinobot (Beast Wars)

Transformers Masterpiece Dinobot (Beast Wars)

 

Masterpiece Dinobot

Po krótkiej przerwie wracamy z kolejną recenzją z hi-endowego zakątka marki Transformers znanego pod nazwą linii Transformers Masterpiece. Oto Masterpiece Dinobot – najnowsza i jak na razie najdroższa figurka wydana pod szyldem Masterpiece.

Dinobot to jeden z najbardziej lubianych bohaterów w całej historii marki Transformers. Potężny Predacon, który cenił honor do tego stopnia, że zakwestionował metody Megatrona i dołączył do Maximali. Dinobot to jedna z najlepiej napisanych i najciekawszych postaci w jednej z najlepiej napisanych i najciekawszych serii poświęconych wielkim robotom. Nic więc dziwnego, że został tak szybko wcielony w szeregi Masterpiece’owych bestii.

A że Beast Wars zawsze było moją ulubioną serią, wiedziałem że Masterpiece Dinobot musi trafić do mojej kolekcji. Czy figurka sprostała narosłym przez 20 lat oczekiwaniom? Jak model sprawdza się na tle reszty linii oraz oryginalnego wydania? Czy warto go wcielić do swojej kolekcji? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać. Zapraszam na recenzję!

Transformers Masterpiece Dinobot to już trzecia figurka z tej serii poświęcona Beast Wars. Do tej pory mogliście zobaczyć u nas recenzje obu poprzedników. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, zapraszamy do nadgonienia zaległości:

Reklama

Reklama
Transformers Masterpiece Optimus Primal (Beast Wars)

Transformers Masterpiece Cheetor (Beast Wars)

Więcej maniakowych materiałów poświęconych serii Beast Wars odnajdziecie pod tym linkiem.

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama