Transformers Loyal Subjects (wave 3) – Recenzja

Transformers Loyal Subjects (wave 3)

Transformers Loyal Subjects

Niedawno pokazywałem Wam modele z saszetkowej serii Tiny Turbo Changers. Dziś znów sięgamy po blindbagi. Tym razem w postaci Transformerów wydanych przez Loyal Subjects, a dokładniej ich trzeciej fali. Sprawdźmy czy to godny zakup dla kolekcjonerów!

Loyal Subjects to seria winylowych figurek, które czerpią inspirację z szeroko pojętej popkultury i zachowują przy tym zaskakująco dużo pozowalności. Ponieważ ostatnio pojawiły się na naszym rynku figurki z trzeciej fali, które można wyrwać w bardzo dobrych cenach, nie mogłem sobie odmówić przytulenia czterech sztuk. Przyznam się też, że miałem nadzieję na dwie figurki i udało mi się je zdobyć, a do tego uniknąłem dublowania modeli, więc jestem zadowolony z moich zakupów. Jestem bardzo ciekaw jaka jest Wasza opinia na temat tej linii i czy wzbogacicie swoją kolekcję o jej reprezentantów. Dajcie mi znać w komentarzach.

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama