Transformers Kolekcja G1 – list od Hachette, Transformers Cyberverse – Unboxing

Kolejne nowości z uniwersum Transformers zawitały na nasze rodzime półki. Z tego powodu mamy dla Was już czwarty unboxing! Tym razem czeka na Was jeszcze jedna niespodzianka – oficjalne stanowisko Hachette Polska na temat wyczekiwanej przez fanów kolekcji komiksów Transformers G1!

Transformers Kolekcja G1 – list od Hachette, Nowości Transformers Cyberverse

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro

Chcecie zobaczyć więcej? Zapraszam do oglądania!

Jeżeli ominął Was mój pierwszy unboxing zapraszam do nadgonienia zaległości tutaj.

Natomiast tu odnajdziecie każdy unboxing opublikowany do tej pory na naszej stronie.

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? czy chcielibyście częściej widzieć takie materiały? Jeśli tak to dajcie mi znać, a postaram się co jakiś czas dostarczać Wam takie filmy. Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki! Już wkrótce pojawią się recenzje nowości, które właśnie wchodzą na nasz rynek w związku z premierą filmu, wiec jeśli planujecie zakup którejś z nich, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał, gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

unboxing

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama