Transformers Kingdom Blackarachnia – Recenzja

Kingdom Blackarachnia

Ostatnio przyjrzeliśmy się najmniejszej klasie rozmiarowej w nowej linii Transformers – Core Class. Dziś wracamy do rozmiaru Deluxe, a bohaterem niniejszej recenzji będzie Kingdom Blackarachnia! Byłem bardzo ciekaw tego modelu, ponieważ rzadko trafiają nam się figurki fembotek, a Blackarachnia jest zdecydowanie jedną z ulubienic fandomu. Właśnie dlatego bacznie śledziłem ten projekt już od pierwszych zdjęć. Czy pajęczyca spełniła pokładane w niej oczekiwania i czy ma szansę przerosnąć pod tym względem wersję Masterpiece? Przekonajmy się!

Reklama

Reklama
Kingdom Blackarachnia – Recenzja

Model trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro za co bardzo dziękuję.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Czym jest Transformers Kingdom?

Kindgom to już trzecia część cyklu poświęconego wojnie o Cybertron. Po Siege i Earthrise, które skupiały się na G1, sięgamy do Beast Wars czyli chyba mojej ulubionej linii Transformers. Ba nowe regularne wydania bestii trzeba było czekać aż 25 lat ale wiecie co? Myślę że był warto! Zaprezentowane do tej pory modele to najczęściej mocno uwspółcześnione postacie, które znamy z oryginalnej kreskówki, więc jeśli pierwotna seria figurek Cię ominęła – właśnie nadarza się idealna okazja żeby nadrobić zaległości w nowoczesnym, znacznie bardziej wiernym animacji wydaniu! Modele pojawiły się już w polskich sklepach, więc jeśli figurka Wam się podoba to możecie wyruszyć na polowanie i pochwalić się swoimi zdobyczami 🙂

Ten oraz inne modele, które właśnie dotarły do Polski i pojawiły się w sklepach możecie zobaczyć na moim ostatnim unboxingu. Przy okazji pokazuje on jakich materiałów możecie spodziewać się w niedalekiej przyszłości.

Jeśli natomiast interesuje Was bardziej bestiowa część linii, zapraszam Was na moje recenzje Rattrapa, Cyclonusa i Optimusa Primala

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy tej recenzji. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Kingdom Blackarachnia Miniatura 2

Reklama

Reklama