Recenzja: Transformers Hot Toys Optimus Prime czyli figurkowe bogactwo

Transformers Hot Toys Optimus Prime

Dzisiaj jedziemy na bogato – do mojej kolekcji trafiła pierwsza figurka hi-endowej marki dla kolekcjonerów czyli Hot Toys Optimus Prime. Jeżeli lubisz podjeżdżać swoim nowym Bentleyem do swojej nadmorskiej rezydencji, w której masz specjalne skrzydło poświęcone swojej kolekcji figurek, to jest spora szanse, że Hot Toys jest Twoją ulubioną kolekcjonerską marką. Reszta śmiertelników musi się zadowolić oglądaniem recenzji w internecie. Właśnie dlatego jestem bardzo podekscytowany na myśl o sprawdzeniu na własne oczy ile potrafi transformerowy model od Hot Toys i czy zdeklasuje moje Masterpiece’y.

Hot Toys Optimus Prime

Modele wydawane przez tę firmę słyną z bardzo wysokiej jakości wykonania, pięknego malowania i przyprawiającej o zawał serca ceny. Najpopularniejsze figurki wydane przez Hot Toys są wizualizacjami superbohaterów i innych kultowych postaci z wszelkiego rodzaju filmów. Mało kto jednak wie, że Hot Toys postanowiło spróbować swoich sił także w konflikcie Autobotów i Decepticonów. Tak narodziła się ich pierwsza figurka inspirowana Transformerami – Hot Toys Optimus Prime.

Wbrew pozorom Optimus nie jest jednak wiernym kreskówce, klasycznym odwzorowaniem postaci z G1, a oryginalną reinterpretacją, uzbrojoną m.in. w skrzydła i null raye Starscreama (tak, oczy Was nie mylą – skrzydła i null raye Starscreama!).

Co wyszło z tej szalonej fuzji i czy Hot Toys Optimus Prime jest wart jedzenia wyłącznie zupek chińskich i odkładania każdego grosza na jego zakup? Czy Hot Toys zagrozi Waszym Masterpiece’om i przekona kolekcjonerów do zmiany upodobań? Przekonajmy się!

Reklama

Reklama
Recenzja

 

Na koniec krótkie przypomnienie o konkursie z okazji 500 subskrypcji.

Macie jeszcze nieco ponad tydzień, żeby wziąć w nim udział

i wygrać nowe figurki do swojej kolekcji. Więcej informacji w filmie poniżej:

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja dostarczyła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek i nie tylko. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama