Transformers Earthspark, Kevin Conroy i 15 lat filmu Transformers – Zakon TF Podcast

Reklama

Reklama
Transformers Earthspark, Kevin Conroy i 15 lat filmu Transformers

Reklama

Po solidnej przerwie Zakon TF powraca na łamy jutuba, żeby obgadać najciekawsze tematy z życia fandomu Transformers i nie tylko!

zakon TF Kevin conroy, Earthspark, Transformers 2006

Dzisiejsze obrady prowadzimy w składzie Gladky i Lemo i Demo. Jak zwykle mamy dla Was przy tej okazji masę świetnych tematów.

Tematy na dziś;

1) 0:36​ – Wspomnienie Kevina Conroya – legendarnego głosu Batmana

2) 20:30​ – Nasze pierwsze wrażenia z serialu Transformers Earthspark.

3) 45:55 – Piętnastolecie premiery Transformers (2007) – nasze wspomnienia i wpływ filmu na markę.

Czym jest Zakon TF – Podcast?

Reklama

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dziś Rybę zastąpili nasi fandomowi koledzy Sid i Torasek. Jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień, więc podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach pod filmem.

Zakon TF Podcast

 

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Jakie zagadnienia poruszamy na Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

 

 

Reklama

Reklama