Transformers Earthrise Optimus Prime – Recenzja

Transformers Earthrise Optimus Prime

Transformers Earthrise Optimus Prime Miniatura 1

Dzisiejszą recenzją otwieramy nową linię Transformers – War For Cybertron Earthrise. A kto inny mógłby otworzyć tę linię lepiej niż sam Optimus Prime? Tym razem po raz pierwszy od lat ze swoją klasyczną przyczepą! Przekonajmy się czy nowy Leader Optimus zdetronizuje mojego dotychczasowego faworyta i swojego poprzednika – figurkę z linii Siege. Sprawdzimy też czy Hasbro zaserwowało nam właśnie najlepszego klasycznego Optimusa w historii! Zapraszam do oglądania!

Reklama

Reklama
Recenzja – Transformers Earthrise Optimus Prime

Earthrise do już druga część nowej trylogii Transformers – War for Cybertron. Pierwsza z nich – Siege skupiała się na samym aspekcie wojny na Cybertronie. Earthrise wraca natomiast do rdzenia pierwszej generacji i opowiada o Autobotach, które znalazły schronienie na Ziemi. Stąd cybertrońskie tryby alternatywne zostały zastąpione ziemskimi. Przy okazji z wielu figurek zniknęły też przetarcia charakterystyczne dla poprzednich wydań. Na podstawie zaprezentowanych do tej pory figurek możemy spodziewać się, że Earthrise będzie bardzo mocno celowało w nostalgicznych fanów G1 i ich portfele. Jeśli jednak utrzymają taki poziom jak z Optimusem, myślę że możemy być spokojni o kolejne wydania.

Jeśli chcecie sobie przypomnieć mojego poprzedniego ulubionego klasycznego Optimusa, rzućcie okiem na recenzję modelu z Siege:

Więcej figurek z tej linii odnajdziecie tutaj.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy tej recenzji. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Transformers Earthrise Optimus Prime

Reklama

Reklama