Wideorecenzja: Transformers Classic Hot Rod / Rodimus

Wideorecenzja: Transformers Classic Hot Rod

Okładka Classic Hot RodDziś opowiem Wam co nieco na temat jednej z najbardziej kontrowersyjnych figurek w linii Transformers Classics. Figurką tą jest Classics Hot Rod, który regularnie jest besztany przez fanów marki za swoje liczne problemy, ale z drugiej strony ma też całkiem spore grono entuzjastów, którzy chcą mieć go w swojej kolekcji. Ponieważ mamy na rynku kilka figurek Hot Roda myślę, że warto się zastanowić się, którą z nich wybrać. Również tę kwestię poruszę w moim materiale, ponieważ Classic Hot Rod ma poważną konkurencję w postaci aż dwóch wersji Masterpiece, jak również mocno stylizowanego modelu z serialu Transformers Animated.

Czy Classic Hot Rod skradł moje serce, czy może był ogromnym niewypałem. Czy warto szukać tego modelu czy może jednak wstrzymać się do wydania jego najnowszej, headmasterowej interpretacji w ramach linii Titans Return. Na te oraz inne pytania odpowiem w materiale.

Zanim przejdziemy do recenzji jeszcze jedna rzecz. Na końcu filmu przygotowałem dla Was trzy różne figurki. Możecie wybrać model, którego wideorecenzję chcecie zobaczyć. Jak to zrobić? Głosujecie na swoich faworytów klikając łapkę w górę przy odpowiednim komentarzu pod filmem. Odnajdziecie je w bezpośrednim linku do filmu w witrynie Youtube. Starczy tego gadania, zapraszam na recenzję.

Panie i Panowie – Transformers Classic Hot Rod

Jeśli spodobał Ci się ten film, polub go i zasubskrybuj mój kanał. W ten sposób wiem, że interesuje Cię ten temat i chcesz widzieć więcej materiałów mojego autorstwa, a to dla mnie najlepsza motywacja do tworzenia jeszcze ciekawszych treści.

Reklama

Reklama