Wideorecenzja: Transformers Armada Optimus Prime – Super Base

Transformers Armada Optimus Prime – Super Base

 

Transformers Armada Optimus PrimeDzisiaj opowiem Wam co nieco na temat figurki Transformers Armada Optimus Prime. Jest to wersja Super Base, w zestawie z którą sprzedawana była przyczepa. Model ten jest w mojej opinii jednym z najciekawszych i najbardziej ambitnych projektów, jakimi do tej pory zdążyło uraczyć nas Hasbro. Niestety Start dobry Prime pojawia się na rynku coraz rzadziej i dostępne egzemplarze rzadko są kompletne i w pełni sprawne. Dlatego też postanowiłem pokazać Wam tego białego kruka zanim ostatnie egzemplarze zostaną pochowane w sejfach kolekcjonerów.

Optimus z Armady to kwintesencja tego czym powinien być model nastawiony na gimmicki. Dzięki całej masie różnych form, które przyjmuje oraz zróżnicowanym kombinacjom z innymi modelami z linii pokazuje jak stworzyć relatywnie mało skomplikowanego, a jednocześnie bardzo dopracowanego i przyjemnego w użytkowaniu transformera.

Dziś trudno uwierzyć, że prezentowany model ma już piętnaście lat. Mimo upływu takiej masy czasu zestarzał się wyjątkowo godnie. Armada Optimus Prime w wersji Super Mode to w mojej opinii jeden z tych modeli, które każdy kolekcjoner transformerów powinien choć przez chwilę mieć w swojej kolekcji, żeby móc docenić jego sprytną inżynierię i uniwersalność.

Sama przyczepa to już małe dzieło sztuki, które w zaskakująco skuteczny sposób łączy aż trzy różne tryby i po raz pierwszy daje namiastkę samotransformującego się modelu. Coś, o czym fani serii marzyli przez lata. Ale nie jesteście tu po to, żeby czytać moje wypociny. Zapraszam na recenzję. Jeśli kiedyś wpadnie Wam w ręce ta figurka, koniecznie podzielcie się ze mną swoimi wrażeniami.

Reklama

Reklama