Transformers Animated Rodimus – Recenzja na Życzenie

Transformers Animated Rodimus (Deluxe)

Transformers Animated Rodimus

Na moim Youtube’owym Kanale jest pewna, już nieco zapomniana, tradycja. Co jakiś czas lubię oddać kanał w Wasze ręce i pozwolić Wam wybrać model, którego recenzję będziecie mogli wkrótce zobaczyć. Postanowiłem ostatnio powrócić do tego rozwiązania i ponownie dać Wam wybór. Tym razem padło na trzech kandydatów: Studio Series Jazz, Transformers Prime Soundwave, i Transformers Animated Rodimus.

Walka, zwłaszcza w początkowym etapie była dość wyrównana. Największą bitwę toczyli Prime Soundwave i właśnie Animated Rodimus. Jednak w kolejnych dniach ten ostatni mocno zdominował konkurencję. Ostateczne wyniki prezentują się następująco:

Transformers Animated Rodimus

Po tak burzliwym przyjęciu starego dobrego Rodiego, musiałem wziąć go na tapetę i przekonać się jak zniósł próbę czasu. Zapraszam Was na recenzję jednego z moich ulubionych modeli w kolekcji. Oto Transformers Animated Rodimus w skali Deluxe.

Reklama

Reklama
Transformers Animated Rodimus – Recenzja

A jak Tobie podoba się Animated Rodimus? Czy zasługuje na tytuł jednego z najlepszych Transformerów w historii? A może jest jakaś inna figurka z serialu Transformers Animated, która potrafi przyćmić ten model? Chętnie przeczytam Wasze typy w komentarzach do tego filmu. Zainteresowanych innymi figurkami z Animków zapraszam do jednej z moich poprzednich recenzji. Możecie w niej zobaczyć samego przywódcę Autobotów, Optimusa Prime’a w skali Voyager. Swoją drogą, on także wygrał w Waszym głosowaniu. Chyba macie równie dużą sympatię do Transformers Animated co ja sam :).

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama