Recenzja: Transformers Animated Optimus Prime (Voyager)

Dzisiejsza recenzja będzie wyjątkowa, bo sami ją wybraliście! Po całej wieczności oczekiwania wreszcie mogę przedstawić z dumą jedną z najbardziej oczekiwanych figurek na moim kanale – oto Transformers Animated Optimus Prime w klasie rozmiarowej Voyager. Optimus wygrał przeważającą większością Waszych głosów i dlatego mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić na tej retrorecenzji.

 Miniatura Transformers Animated Optimus Maniacy

 

Czy Transformers Animated Optimus Prime dobrze zniósł próbę czasu ostatniej dekady? Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać. Zapraszam na film.

Transformers Animated Optimus Prime (Voyager) – Recenzja

A Ty jak wspominasz Transformers Animated? Jesteś fanem serii czy jednak charakterystyczny styl rysowania zniechęcił cię do serialu? Chętnie wysłucham Twojej historii na temat tego serialu.

Transformers Animated Optimus Prime

Więcej modeli z serii Transformers Animated pokazaliśmy przy okazji zeszłorocznego Pyrkonu. Relację z tej imprezy odnajdziesz tutaj.

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama