[Prima Aprilis 2016] Transformers 5 bez Michaela Baya?

Transformers 5 bez Michaela Baya?

transformers 5 logo

Ten news spadł niczym grom z jasnego nieba. W swoim ostatnim wywiadzie dla magazynu Empire Michael Bay, reżyser znany dzięki takim filmom jak Armageddon, Transformers, Pain and Gain czy Bad Boys powiedział, że jest już zmęczony kręceniem filmów o dużych robotach i chce ustąpić ze stanowiska reżysera Transformers 5. Jeżeli jesteś fanem Bayformers możesz spać spokojnie, Bay zapowiedział że mimo to chciałby pozostać producentem wykonawczym, bądź konsultantem filmu, aby pomóc swojemu następcy.

michael-bay-explosionMichael Bay wielokrotnie zapowiadał, że nie wróci do świata Transformers ale tym razem zapewnił, że jest to jego ostateczna decyzja. Powody rezygnacji nie są pewne. Najbardziej prawdopodobną przyczyną było danie przez wytwórnię zielonego światła na produkcję Bad Boys 3 i Pain and Gain 2. Projektów, które zapewne byłyby nie do pogodzenia z ciasnym grafikiem wymuszonym przez nowe Transformery.

bad-boys-logoParamount zapowiedziało, że trwają już negocjacje z kilkoma reżyserami, którzy mogliby zastąpić Michaela Baya. Z nieoficjalnych źródeł możemy powiedzieć, że najbardziej prawdopodobnym kandydatem jest J.J. Abrams – reżyser ostatnich dwóch filmów z serii Star Trek oraz VII epizodu Gwiezdnych Wojen.

phpThumb_generated_thumbnailjpgA co Wy myślicie na temat Transformerów bez Michaela Baya? Czy to dobry krok dla marki czy też może początek jej upadku? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach.

EDIT: Oczywiście niniejszy news został całkowicie zmyślony choć trzeba przyznać, że wywołał całkiem ciekawą dyskusję na naszym Fanpage’u. Dziękujemy wszystkim, którzy dobrze się z nami bawili nakręcając tę historię i wszystkim, którzy w nią uwierzyli. No i trzymamy kciuki za dalszy rozwój filmowego uniwersum Transformers.

Reklama

Reklama