Transform Element OP Leader (3p Masterpiece Optimus Prime) – Recenzja

Transform Element OP Leader – Nieoficjalny Masterpiece Optimus Prime

Transform Element OP Leader

Po krótkiej przerwie ponownie sięgamy po nieoficjalne Transformery z górnej półki. Dziś spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie, które stawia sobie wielu kolekcjonerów – jaką figurką zastąpić wysłużonego MP-10 Masterpiece Optimusa? Do konkursu staje trzech zawodników: nowy oficjalny Optimus od Takary – MP44, propozycja Magic Squeare – Light of Freedom i Transform Element OP Leader – mój osobisty faworyt, któremu przyjrzymy się dzisiaj. Zapraszam do oglądania!

Transform Element OP Leader

Nawet jeśli nie jesteś fanem Transformerów to istnieje spora szansa, że co najmniej raz obiło Ci się o uszy imię Optimus Prime. Dzielny przywódca Autobotów jest najbardziej rozpoznawalną i kultową postacią w całym uniwersum. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że każda nowa figurkowa interpretacja tej postaci budzi sporo emocji. A co dopiero gdy aż trzy warianty pojawiają się w tym samym czasie.

Reklama

Reklama
Recenzja – Transform Element OP Leader

Jak podoba Ci się pokazywany w tej recenzji Transform Element OP Leader? Która interpretacja Optimusa Prime’a w skali Masterpiece jest Twoją ulubioną? Daj mi znać w sekcji komentarzy.

Zanim skończymy jeszcze jedno ogłoszenie. Lubisz Transformery? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasz konkurs z okazji 1000 subskrypcji na kanale. Wciąż możecie wziąć w nim udział i zgarnąć dla siebie świetne nagrody! Szczegóły odnajdziecie tutaj.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama