Toy Soldiers War Chest

Tym razem figurki w innej odsłonie – elektronicznej. Ubisoft ma w planach wydanie gry na konsole PS4 and Xbox One. Co ma to wspólnego z figurkami? Otóż w grze kierujemy… zabawkami! Popatrzmy na opis:

Osiem armii zgromadzony na jednej planszy. W tej wersji, będącej swoista Galerią Sław, Toy Soldiers: War Chest daje szansę na rozgrywkę będącą zarówno strategią jak i grą akcji. Pokieruj jednymi z najbardziej znanych zabawek z dzieciństwa. Kim dokładnie? He-Man, Duke z G.I. Joe, Kaiser jako dowodzący żołnierzykami, Starbright i kilku innych. Dwie armie nadal nieodkryte – ten obok He-Mana wygląda jak Cobra Commander. Czas pokaże. Do kupienia już w lecie 2015 roku.

Poniżej filmiki obrazujące grafikę (jak na te platformy chyba nie powala) oraz sposób rozgrywki. Trzeba przyznać dość zróżnicowane, bowiem dostajemy do dowodzenia piechotę, wozy bojowe, statki i stworzy powietrzne. Ktokolwiek bawił się kiedyś w wojnę swoimi zabawkami, teraz ma szansą zrobić to w wirtualnym świecie :-).

Gra typowo na odmóżdżenie – walić z działa pamiętającego WW1 do jednorożca :D? Swoją drogą niby wszędzie tylko zabawki, a pierwszy filmik zawiera ostrzeżenie, że treść może być szokująca dla dzieci :-D.

Reklama

Reklama
Okładka gry Toy Soldiers: War Chest

Reklama

toy soldiers

Reklama

Reklama