TFNation 2018 – wideorelacja Torasa oraz haul zakupowy

TFNation

Reklama

Reklama
Można by powiedzieć, że ledwo co się rozpakowałem, ustawiłem wszystkie graty, a tutaj już minął cały miesiąc szkoły. Ale edukacja, edukacją. Zebraliśmy się tutaj, aby wspominać wakacje i obejrzeć jak wyglądał wspaniały wypad na TFNation 2018.

Na ostatnim konwencie Transformers byłem dwa lata temu i nakupiłem pełno Junkerów, z których niektóre poszły na customy, a inne kiszą się w pudłach. Dlatego w tym roku przygotowałem sobie listę zakupów. I udało mi się znaleźć prawie wszystkie pozycje z POTĘŻNEJ LISTY.

Do Wielkiej Brytanii i na TFNation pojechałem z tatą autem. Czemu nie samolotem? Po pierwsze, nie chcieliśmy tłuc się komunikacją i dzięki samochodowi mogliśmy jeździć, gdzie tylko nam się podoba. A po drugie, bo w aucie jest więcej miejsca – miejsca na figurki. Tak, ostatnim razem byliśmy samolotem i tato musiał wracać między innymi po Unicrona, bo nie zmieścił się do walizki. W tym roku spakowałem nawet specjalną torbę na figurki.

TFNation zaczynało się w piątek. Oczywiście pierwszy dzień był bardzo chillowy. Hale były zamknięte, więc większość uczestników siedziała w barze i toczyła debaty w otoczeniu masy figurek. Mogliśmy też uczestniczyć w prelekcjach o najrozmaitszej robotowej tematyce. Customizerzy mieli też szansę pochwalić się swoimi pracami w specjalnym pokoju zwanym Forge’em. Tam też obok customów wystawione były prototypy najnowszych figurek 3rd party. Wreszcie, w sobotni poranek, otworzyły się drzwi do hali i naszym oczom ukazało się miejsce, do którego każdy kolekcjoner udaje się w snach…

Podobał Ci się materiał? Nie zapomnij obczaić relacji z innych konwentów: MFKiG 2018 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier, Pyrkon 2018: relacja Torasa, foto i wideorelacja Maniacyfigurek.pl, stoisko Maniaków i Hasbro. Oczywiście zapraszam na mój kanał po więcej ciekawych filmów, odsyłam także na stronę facebookową, a nawet na instagrama, bo niedawno zrobiłem oficjalną stronę warsztatu (mam Toraskowego Pepe na profilowym). A jaka byłaby Twoja lista zakupów na konwent transformers? Koniecznie pochwal się w komentarzu!

Reklama

Reklama