Tajemnicze znaki na plakacie nowej serii figurek War For Cybetron: Siege!

War For Cybertron : Siege

W ubiegłym tygodniu odbył się San Diego Comic Con. Na konwencie Hasbro zaprezentowało pod serię linii Generations: War For Cybertron.
Primes Wars i tym razem nowa seria będzie podzielona na 3 części. Pierwszą z nich została zatytułowana Siege (oblężenie).

Nowa seria ma opowiadać o czasach z przed wydarzeń przedstawionych w komiksach czy seriali G1. Poznamy jak wyglądała wojna Autobotów z Decepticonami zanim udali się na Ziemię.

Nowe figurki robią naprawdę niezwykłe wrażenie. Jako że na Cybetronie trwa wojna, nowym gimmickiem jest uzbrajanie figurek. Można je dosłownie obwiesić uzbrojenie. Dodatkowo dostajemy „efekty specjalne” mające imitować wystrzał broni czy odniesienie ran. Dodatkowo figurki zostały pomalowane w stylu imitującym zmagania wojenne. Na figurkach znajdziemy więc ślady błota, zadrapań czy ran. Co ciekawe, na konwencie nie zaprezentowano żadnego Decepticona? Co to za wojna bez przeciwników? Możliwe jednak, że odpowiedź na pytanie co stało się z Megatronem i spółką znajdziemy na plakacie reklamujący Siege!

Tajemniczy Plakat

Okazuje się bowiem, że plakat reklamujący Siege jest równie ciekawy co nowe figurki.

Plakat SiegeNa plakacie widzimy oddział Autobótów składający się z Ironhida, Chromii, Prowla, Optimusa Prime, Red Alerta, Hounda oraz Sideswipe’a. Nad głowami Autobotów przelatuje oddział Seekerów, podgrupy Decepticonów, w swoich cybertroniańskich trybach alternatywnych . Hasbro na San Diego Comic Con nie zaprezentowała figurek ani Seekerów, ani Prowla czy Red Alerta. Jednak skoro znaleźli się na plakacie, myślę że możemy się ich spodziewać w niedalekiej przyszłości.

Ale to jeszcze nie wszystko!

W lewym dolnym rogu, na kamieniu, widzimy tajemnicze znaki. Jest to napis w dialekcie Autobotów.

Pierwsza wskazówkaPo odkodowaniu napis brzmi: Light the Darkest Hour – Oświeć Najczarniejszą Godzinę. Okazuje się jak oświecimy plakat światłem ultrafioletowym to pokaże się następna zagadka!

Druga wskazówkaJesteście wstanie rozkodować wiadomość?

Dla ułatwienia zamieszczamy alfabet Autobotów:

alfabet AutobotówPochwalcie się w komentarzach lub na naszym Facebooku czy udało się Wam odkodować wiadomość i co ona może oznaczać.

Źródło: Seibetron

Reklama

Reklama