Świąteczny fotograficzny konkurs z nagrodami od DystryktZero.pl!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, nasz św. Mikołaj z DystryktZero.pl postanowił zorganizować wespół z ManiacyFigurek.pl konkurs dla miłośników figurek :). Aby zachęcić Was mocniej, podrzucam na jakie nagrody od fundatora może liczyć trójka laureatów. Przedstawiają je zdjęcia z galerii poniżej :).

Zachęceni :)? No to teraz jedziemy ze szczegółowymi informacjami, jak wziąć udział w konkursie.

Reklama

Reklama
Warunki udziału w konkursie Bożonarodzeniowym

Reklama
 1. Należy podesłać własnoręcznie zrobione zdjęcie, z użyciem figurek, o tematyce świątecznej. Może to być Wigilia, pakowanie prezentów, ubieranie choinki, zakupy świąteczne. Coś, co w oczywisty sposób wpisuje się w Boże Narodzenie. Skala, uniwersum, producent czy bohaterowie są absolutnie dowolni, ale nie przekraczających granicy „dobrego smaku”.
 2. Jedna osoba może przesłać TYLKO jedno zdjęcie! Zdjęcie należy wrzucić jako komentarz pod dedykowanym postem na Grupie Kolekcjonerów Figurek.
 3. Zdjęcie należy opublikować w rzeczonym temacie w okresie od 19-12-2022 do 26-12-2022 23:59.
 4. Zdjęcie nie może być w ŻADNYM stopniu retuszowane czy urozmaicane przy pomocy programów graficznych (PhotoShop, Gimp itp.), ale wykonane techniką Articulated Comic Book Art. W razie wątpliwości, należy je zadać uprzednio administratorowi grupy.
 5.  Autor ma prawo do oznaczenia zdjęcia przez znak wodny lub oznaczenie swoich social mediów na zdjęciu (Instagram itp.)
 6. Wrzucając zdjęcie autor wyraża zgodę na użycie ich przez DystryktZero.pl w swoich social media (w tym szczególnie fan page, instagram, grupa na facebooku) do informacji o byciu sponsorem konkursu. Sklep nie będzie ich później używał do działań marketingowych (np. promocja konkretnych produktów).
 7.  Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia prac nie spełniających w/w wymogów.

Wybór zwycięskich prac

 1.  W dniu 27-12-2022 na Grupie Kolekcjonerów Figurek powstanie nowy post-ankieta, w którym zostaną umieszczone wszystkie prace biorące udział w konkursie. Głosowanie nie będzie trwało dłużej niż do 30-12-2022 23:59.
 2.  Wyboru trzech najciekawszych prac dokonają użytkownicy grupy na drodze głosowania, w modelu jeden użytkownik = jeden głos. W przypadku wykrycia próby oszustwa przez tworzenie multikont lub innych „nieczystych” akcji, praca może zostać zdyskwalifikowana.
 3.  Trzech autorów prac z największą ilością głosów uzyskanych w ankiecie otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sklep DysktryktZero.pl. O pierwszeństwie w wyborze nagrody decyduje ilość zdobytych głosów w ankiecie. Do wyboru są trzy figurki widoczne na zdjęciach wyżej.
 4.  W przypadku uzyskania równej ilości głosów, administrator Grupa Kolekcjonerów Figurek zastrzega sobie prawo do rozstrzygnięcia patowej sytuacji.
 5.  Praca laureata konkursu zdobić będzie tło grupy w styczniu 2023 roku.
 6.  Nadawcą nagród jest sklep DysktryktZero.pl, do którego zostaną przekazane dane kontaktowe laureatów (np. e-mail) celem umówienia formy dostawy.
 7.  Ponadto administrator Grupa Kolekcjonerów Figurek spośród pozostałych prac wybierze najciekawszą pracę, również okraszoną nagrodą rzeczową w postaci figurki.
 8.  Publikacja listy laureatów nastąpi najpóźniej w dniu 2 stycznia 2023 roku.

Na koniec kieruję ogromne podziękowanie dla fundatora za błyskawiczną chęć współpracy, hojność i zawsze profanowskie podejście do tematu. Sklep zdecydowanie zasługuje na miano #1 w Polsce. Kto nie korzysta – należy wrzucić w topkę czym prędzej :).

dystrykt zero sklep z figurkami i gadżetami marvel gijoe transformers dragon ball

Reklama

Reklama