Superior Spider-Man z Marvel Legends

Dzisiaj pod obiektyw bierzemy Superior Spider-Man z serii Marvel Legends. Figurka została kupiona przez Mateusza, który postanowił podzielić się swoimi wrażeniami :).

Siema, jakoś mnie tak naszło, żeby kupić Superior Spider-mana. Więc wrzucę jakąś krotką fotorelację :). Ogólnie wszystko wydaje się mega, bo to dobra firma, Superior Spider-man, ładne opakowanie. Jednak rzeczywistość niszczy cały urok :/.

Po pierwsze, kupując figurkę spędziłem z półgodziny przy stoisku, przekładając „superiory”, gdyż jeden miał po całości krzywy nadruk na torsie, drugi wyglądał jakby wsadził głowę w kubeł z czarną farbą, a noga trzeciego była wygięta pod tak dziwnym kątem, że wolałem nie ryzykować.

Kiedy już wybrałem swoją wymarzoną figurkę pobiegłem do kasy i zapłaciłem znośną cenę jak na nasze polskie standardy. Jedyne 49 PLN! Resztę przedstawiam w mojej fotorelacji.

Reklama

Reklama
W opakowaniu wygląda szałowo

Superior Spider-ManJednak okazuję się, że najlepiej wygląda noga goblina

Superior Spider-ManTak, noga zdecydowanie prezentuje się z oczekiwanym stylem i gracją

Reklama

Reklama
Superior Spider-ManSuperior trochę mniej, ale nie jest źle. Trochę średnio pozowalny, ale postaram się o jakąś dobrą pozę i…

Superior Spider-ManSuperior Spider-Man

Superior Spider-ManI niestety tyle wyszło z dobrej pozy. po prostu rozsypał się w ręce. Oj Hasbro, Hasbro… No, ale trzeba się wziąć w garść. Przestańmy narzekać i doceńmy to co mamy

Superior Spider-ManSuperior Spider-ManPodsumowując

Reklama

>> Noga goblina 10/10
>> Noga Superiora (nie chciała być gorsza od goblina i też wolała się odłączyć) i za tą walkę otrzymuje mocne 1/10.

Ogólnie figurka bardzo fajnej postaci, w mniej fajnym wykonaniu (oj te malowanie).

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o wymiennych rękach i tym, że to w końcu przecież „SUPERIOR” dlatego otrzymuje 10/10, a resztę pozostawiam waszym przemyśleniom.

Reklama

Reklama