Recenzja: Transformers Studio Series Deluxe Stinger

Figurki z linii Transformers Studio Series pojawiają się w coraz większej ilości sklepów w Polsce. W związku z tym mamy dla Was recenzję kolejnej figurki – przed Wami Studio Series Stinger. Model trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro za co bardzo dziękuję.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Transformers Studio Series Stinger

Na początek jak zwykle krótkie przypomnienie założeń linii Studio Series. W największym skrócie jest ona figurkowym odpowiednikiem składanki „greatest hits”. W ramach Studio Series Hasbro przygotowało dla nas nowe wersje bohaterów z filmów Michaela Baya, z dużym naciskiem na ich pierwszą trylogię. Są to nowe mouldy, przedstawiające znanych i lubianych bohaterów. Tym razem jednak cała linia została zaprojektowana w taki sposób, żeby wszystkie figurki pasowały do siebie skalą i miały bardziej kolekcjonerskie wykończenie.

kolejną figurką z tej linii, o której chciałem Wam opowiedzieć jest Studio Series deluxe Stinger. Model jest wzorowany na postaci z czwartego filmu Transformers – Wiek Zagłady (Age of Extinction). To już drugi mould deluxe Stingera, który otrzymujemy, ale po raz pierwszy jest to zupełnie nowa konstrukcja.

W związku z pojawieniem się Studio Series w naszych sklepach, dostałem do recenzji solidne pudło z figurkową ofertą Hasbro. Ciekawi Was co się w nim znalazło i jakich materiałów możecie spodziewać się w przyszłości? W takim razie odsyłam Was do filmu opowiadającego o tej wielkiej paczce.

Transformers Studio Series Optimus Prime Stinger Berserker, Starscream, Ratchet

Do tej pory na naszej stronie pojawiło się już kilka recenzji modeli z serii Studio Series:

Stiudio Series Voyager Optimus Prime

Studio Series Voyager Starscream

I recenzja jednego z naszych młodzików – Góry:

Studio Series Deluxe Ratchet

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji. W najbliższym czasie na kanale będą pojawiały się także kolejne materiały na temat tej linii. Dlatego jeśli planujecie zakup czegoś ze Studio Series, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama