Recenzja: Studio Series Grimlock & Konkurs na 500+ subów

Recenzja Studio Series Grimlock & Konkurs na 500+ subów

Długo toczyła się w fandomie dyskusja czy figurki klasy Leader z linii Transformers Studio Series trafią do oficjalnej polskiej dystrybucji. Sporo rozmawiałem na ten temat z polskim oddziałem Hasbro i dziś mam przyjemność podzielić się z Wami owocami tych dyskusji. Tak, Leadery Studio Series Grimlock i Blackout trafią do Polski i będą to figurki pochodzące z oficjalnej dystrybucji! Więcej na ten temat dowiecie się z recenzji. W filmie czeka także na Was konkurs z okazji 500 subskrypcji (a nawet 500+ subskrypcji), więc jeśli chcecie zgarnąć fajne nagrody, to zdecydowanie warto rzucić okiem.

Studio Series Grimlock

A żeby dać Wam mały przedsmak leaderowej dobroci Studio Series, zapraszam na recenzję pierwszej z figurek tej klasy – oto Studio Series Grimlock! Model trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro za co bardzo dziękuję.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Transformers Studio Series Grimlock

Na początek jak zwykle krótkie przypomnienie założeń linii Studio Series. W największym skrócie jest ona figurkowym odpowiednikiem składanki „greatest hits”. W ramach Studio Series Hasbro przygotowało dla nas nowe wersje bohaterów z filmów Michaela Baya, z dużym naciskiem na ich pierwszą trylogię. Są to nowe mouldy, przedstawiające znanych i lubianych bohaterów. Tym razem jednak cała linia została zaprojektowana w taki sposób, żeby wszystkie figurki pasowały do siebie skalą i miały bardziej kolekcjonerskie wykończenie.

Pierwszym z Leaderów, o którym chcę Wam opowiedzieć jest Studio Series Grimlock. Model jest wzorowany na postaci z czwartego filmu Transformers – Wiek Zagłady (Age of Extinction) i jest to już trzecie podejście do tej postaci. Czy tym razem wreszcie dostaliśmy Grimlocka, na którego czekaliśmy? Zapraszam do oglądania.

Dla tych, którzy nie dobrnęli do końca recenzji powtórzę jeszcze raz – Leadery Studio Series trafiają to Polski w ramach oficjalnej dystrybucji, a możecie je zamawiać na stronie Yatta.pl.

Konkurs 500+ subskrypcji!

A teraz parę słów na temat konkursu z okazji 500+ subskrypcji mojego kanału. Chcesz wygrać fajne figurki do swojej kolekcji? W komentarzach pod filmem (bezpośrednio na Youtube) napisz, który z materiałów opublikowanych do tej pory na moim kanale najbardziej Ci się podoba i dlaczego. Na autora najciekawszego komentarza czeka nagroda, a jeśli będzie więcej ciekawych odpowiedzi, to dorzucę coś jeszcze. Chcecie poznać szczegóły i dowiedzieć się jakie nagrody na Was czekają? W takim razie uważnie oglądajcie recenzję Grimlocka.

Na wasze konkursowe komentarze czekam do końca sierpnia, więc macie sporo czasu, żeby nadrobić filmowe zaległości.

Spodobał Ci się Grimlock? W takim razie może zainteresują Cie jego koledzy. Do tej pory na naszej stronie pojawiło się już kilka recenzji modeli z serii Studio Series:

Stiudio Series Voyager Optimus Prime

Studio Series Voyager Starscream

Studio Series Deluxe Stinger

Studio Series Grimlock

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji. W najbliższym czasie na kanale będą pojawiały się także kolejne materiały na temat tej linii. Dlatego jeśli planujecie zakup czegoś ze Studio Series, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama