SDCC 2015 Marvel Infinite Book of the Vishanti

Hasbro na tegoroczny San Diego Comic Converntion przygotowało specjalny zestaw 6″ figurek Marvel Inifinite – Book of the Vishanti.

Należy pamiętać, że w przyszłym roku do kin trafi Doctor Strange – kolejny film z Kinowego Universum Marvela. Przybliży nam postać największego maga w tym świecie. Stąd dość zaskakujące jest, że akurat w tym roku kolekcjonerzy popularnej serii 6″ Marvel Infinite otrzymają właśnie ten zestaw. Co zawiera?

Doctor Strange w wersji astralnej, czyli przezroczystej. Do tego Brother Voodoo. Ponadto boginię śmierci z Asgardu – Hela, a także Magik (mutant-czarnoksiężniczka). Nie może zabraknąć głównego antagonisty i najpewniej filmowego łotra – Dormammu. Trzeba przyznać niezła paczka. W ramach gratisu kolejny rekwizyt w skali 1:1 – wisiorek Oko Agamotto. Piszę kolejny, bowiem w ubiegłym roku do zestawu 3 3/4″ dołączono rękawice nieskończoności.

sdcc 2014Całość ma całkiem ciekawe opakowanie – książka. Przypomina mi zestaw G.I. Joe z 2009 roku, również z SDCC, gdzie umieszczono 2 figurki. Książka była otwierana, zawierała drzewo genealogiczne Destra. Tutaj jest podobnie – w środku znajdziemy opis każdej z postaci, z artystycznym zdjęciem.

sdcc 2009 destro

Przyjemny zestaw, gdyby nie cena – 100 USD! Dostępny w trakcie konwencji (8-12 czerwca), może też na TRU.com, a na pewno później na eBayu.

EDIT 05.06.2015 – z ciekawości sprawdziłem cenę na eBayu. Chodzi od 200 USD, czyli 100% zarobku.

W trakcie i po konwencji zrobimy małe podsumowanie co było dostępne w tym roku. Poza tym zestawem opisaliśmy również oba z G.I. Joe.

Reklama

Reklama
Zdjęciasdcc 2015 sdcc 2015 sdcc 2015 sdcc 2015 sdcc 2015 sdcc 2015

Reklama

źródło: CBR

Reklama

Reklama