Recenzja: Transformers Siege Hound (War For Cybertron)

Reklama

Reklama
Transformers War for Cybertron Siege Hound (Deluxe)

Reklama

Pora na kolejną recenzję poświęconą jednej z najlepszych linii figurkowych w historii Transformerów – Transformers War For Cybertron Siege! Dziś ponownie sięgamy po coś nieco mniejszego i sprawdzamy czy Deluxe Hound sprawdzi się jako ostateczna interpretacja tej postaci w Waszych klasykowych kolekcjach. Zapraszamy do oglądania!

Wideorecenzja – Transformers Siege Hound

 

Ten oraz inne modele z linii Siege, których recenzje możecie zobaczyć na naszej stronie zostały mi udostępnione dzięki życzliwości Hasbro Polska, za co bardzo dziękuję. Jeżeli chcecie zobaczyć inne nowości z serii Transformers w Polsce, zapraszam do zobaczenia mojego ostatniego unboxingu.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Transformers War For Cybertron Siege to początek nowej trylogii, która ma być następcą cyklu Prime Wars czyli: Combiner Wars, Titans Return i Power of the Primes. Siege jest jednocześnie pierwszą autorską wizją cybertrońskich trybów naszych ulubionych Transformerów na tak dużą skalę. Nazwa War for Cybertron nawiązuje do gier autorstwa High Moon Studios, ale zawarte w nich designy były raczej luźną interpretacją. Tym razem otrzymaliśmy stylistykę bardzo bliską oryginalnemu serialowi, ale nieco „ukosmicznioną”. Tak narodziła się linia, która stanowi duchowego spadkobiercę klasyków. Jest ona także łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.

Transformers Siege Hound

 

Jeśli chcecie zobaczyć więcej dobroci z Siege, zapraszam Was do obejrzenia pozostałych recenzji

Transformers Siege Sideswipe:

Reklama

Reklama
Transformers Siege Optimus Prime

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za udostępnienie mi Hounda do recenzji. Ten i inne modele są już dostępne w sklepach – m.in. za pośrednictwem sieci Empik, więc jest na co polować! Jak zawsze dziękuję także Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama