Recenzja: Transformers Power of the Primes Grimlock

Recenzja Power of the Primes Grimlock

Ostatnio było u mnie sporo recenzji filmowych transformerów z linii Studio Series. Jest ku temu oczywiście dobry powód – to naprawdę udane figurki. Podczas ich recenzowania zatęskniłem jednak nieco za klasyką. Właśnie z tego powodu dzisiaj przygotowałem dla Was coś z bardziej G1owej linii – oto Transformers Power of the Primes Grimlock, czyli najnowszy Voyager przedstawiający króla dinobotów.

Power of the Primes Grimlock Miniatura 1

Zanim przejdę do samej recenzji pragnę podziękować polskiemu oddziałowi Hasbro za udostępnienie mi figurki Grimlocka. Jeśli spodobał Ci się ten model, rozglądaj się po sklepowych półkach, a na pewno go odnajdziesz.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Transformers Power of the Primes Grimlock

Seria Power of the Primes to już kolejna inkarnacja linii Generations skupiająca się na bohaterach z oryginalnego serialu Transformers (G1 lub jak kto woli Generacja pierwsza). Celem tej linii jest stworzenie nowych plastikowych wersji bohaterów ukochanych przez fanów. Power of the Primes to także ostatnia część trylogii Prime Wars, której serialową wersję stworzyła Machinima. Głównym gimmickiem linii są Prime masterzy czyli minicony dające bohaterom moc Prime’ów. Power of the Primes po raz pierwszy od lat dało nam figurkowy komplet klasycznych Dinobotów, a jeśli to dla Ciebie za mało, możesz je ze sobą połączyć tworząc nowego combinera – Volcanicusa.

Starczy tego gadania. Przekonajmy się ile jest wart Transformers Power of the Primes Grimlock!

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji. Regularnie recenzuję pojawiające się na polskim rynku nowości, dlatego jeśli planujecie zakup czegoś na przykład z Power of the Primes lub Studio Series, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jeśli spodobał Ci się Grimlock, sprawdź też recenzje:

Swoopa z z linii Power of the Primes autorstwa Zedisuca

Jazza z linii Power of the Primes autorstwa Torasa

Power of the Primes Grimlock Miniatura 2

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama