Recenzja: Transformers Masterpiece Movie Bumblebee (MPM-7)

Transformers Masterpiece Movie Bumblebee (MPM-7)

Bumblebee

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po Masterpiece Beast Wars Megatronie, a mnie naszła ochota na jeszcze jeden model z górnej półki – Bumblebee. Długo mnie prosiliście o jego recenzję, ale w końcu nadeszła. Przed Wami pierwsza figurka w mojej kolekcji z odłamu linii Transformers Masterpiece poświęcona filmowemu uniwersum. Oto druga interpretacja filmowego Bumblebee, oznaczona kodem MPM-7. Zapraszam do oglądania!

Reklama

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać filmowego Bumblebee. Wybitnie mało gadatliwy Transformer zjednał sobie serca milionów fanów na całym świecie. Do dziś święci obok Optimusa tryumfy jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych Autobotów. Jest to oczywiście w znacznym stopniu zasługa filmów. Wam pozostawię decyzję czy to dobrze czy źle. O ile pierwsze wcielenie Bumblebee jakoś mnie nie przekonało, o tyle przy jego solowym filmie bawiłem się świetnie. Tak dobrze, że aż postanowiłem przygarnąć figurkę tego bohatera. Czy był to dobry zakup? Przekonajmy się!

Recenzja MPM-7 Masterpiece Bumblebee

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Jak oceniasz ten wpis