Recenzja: Transformers Masterpiece Movie Bumblebee (MPM-7)

Transformers Masterpiece Movie Bumblebee (MPM-7)

Bumblebee

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po Masterpiece Beast Wars Megatronie, a mnie naszła ochota na jeszcze jeden model z górnej półki – Bumblebee. Długo mnie prosiliście o jego recenzję, ale w końcu nadeszła. Przed Wami pierwsza figurka w mojej kolekcji z odłamu linii Transformers Masterpiece poświęcona filmowemu uniwersum. Oto druga interpretacja filmowego Bumblebee, oznaczona kodem MPM-7. Zapraszam do oglądania!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać filmowego Bumblebee. Wybitnie mało gadatliwy Transformer zjednał sobie serca milionów fanów na całym świecie. Do dziś święci obok Optimusa tryumfy jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych Autobotów. Jest to oczywiście w znacznym stopniu zasługa filmów. Wam pozostawię decyzję czy to dobrze czy źle. O ile pierwsze wcielenie Bumblebee jakoś mnie nie przekonało, o tyle przy jego solowym filmie bawiłem się świetnie. Tak dobrze, że aż postanowiłem przygarnąć figurkę tego bohatera. Czy był to dobry zakup? Przekonajmy się!

Reklama

Reklama
Recenzja MPM-7 Masterpiece Bumblebee

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama