Recenzja: Transformers BW Masterpiece Megatron czyli Piękna Katastrofa…

Transformers Masterpiece Megatron (Beast Wars)

Masterpiece Megatron

Minęło już trochę czasu od ostatniej recenzji z hi-endowego zakątka marki Transformers znanego pod nazwą linii Transformers Masterpiece. W związku z tym pora uderzyć z grubej rury – Oto Beast Wars Masterpiece Megatron – najnowsza i do tej pory najdroższa figurka wydana pod szyldem serii Masterpiece.

Megatron z „Kosmicznych Wojen” to jeden z najfajniejszych czarnych charakterów w historii marki. Łączy w sobie siłę, spryt i przebiegłość, ale nie przeszkadza mu to w zamiłowaniu do niemal teatralnych występów i pobawienia się od czasu do czasu gumową kaczuszką albo szczoteczką do zębów. Idealnie balansuje na granicy zagrożenia i kiczu, przez co naprawdę trudno go nie lubić. Nie można mu też odmówić determinacji, czego najlepiej dowiódł ryzykując losem kontinuum czasoprzestrzennego, żeby zmienić bieg historii. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się z serialu Beast Wars. Jeśli jeszcze go nie znacie, polecam nadrobić zaległości. Graficznie może i się zestarzał, ale fabularnie to wciąż rewelacja. Oczywiście jako Kapitan Beast Wars nie mogłem odmówić sobie przytulenia do kolekcji takiego kozaka jak Megatron. I właśnie tak się tu znaleźliśmy…

Niestety mimo że Masterpiece Megatron z Kosmicznych Wojen to bardzo imponująca figurka, ma też jedną bardzo poważną wadę… Więcej na jej temat i odpowiedź na pytanie „czy warto” dowiecie się z recenzji. Zapraszam do oglądania!

Wciąż Wam mało transformerowych bestii? W takim razie zapraszam Was na kolejne recenzje! Na kanale możecie zobaczyć również wszystkie inne mouldy wydane w ramach linii Transformers Masterpiece Beast Wars!

Reklama

Reklama
Transformers Masterpiece Dinobot (Beast Wars)

Transformers Masterpiece Optimus Primal (Beast Wars)

Transformers Masterpiece Cheetor (Beast Wars)

Więcej maniakowych materiałów poświęconych serii Beast Wars odnajdziecie pod tym linkiem.

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama