Recenzja: Transformers Botboty x 17 (Gladky & Aga)

Reklama

Reklama
Czy Botboty skradną Wasze serce?

Reklama

Transformers Botbots (Botboty) to nowa linia, która ma szansę sporo namieszać na rynku tzw. blindbagów, czyli „kota w worku” w świecie figurek. Jednak w odróżnieniu od większości blindbagów, te naprawdę zasługują na Waszą uwagę. Botboty wyróżniają się bardzo na plus w stosunku do innych wydań, włącznie ze swoimi „poprzednikami” Tiny Turbo Changers. Ile są warte te maluszki? Przekonajmy się!

Botbots Botboty Miniatura

Żeby sprawdzić nasze maluszki, postanowiliśmy wrzucić na plan 17 Botbotów i zrecenzować je dla Was. Aby nieco urozmaicić dzisiejszy materiał, dziś będzie mi towarzyszyć Agnieszka. W ten sposób macie okazję zobaczyć figurki z perspektywy zarówno laika jak i starego wyjadacza.

Tym razem postanowiliśmy też spróbować czegoś nowego i dać Wam szansę na lepsze poznanie naszych milusińskich. Dlatego przygotowaliśmy zestaw pytań i będziemy losować po jednym dla każdego Botbota. Na koniec czeka nas najważniejsze pytanie, dotyczące całej linii. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić przy takiej formie. Prezentowane figurki zostały nam udostępnione do recenzji dzięki życzliwości Hasbro Polska, za co bardzo dziękujemy! Figurki czekają już na Was w sklepach, więc śmiało możecie się za nimi rozglądać.

Oficjalna strona Transformers
Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Wideorecenzja – Transformers Botbots (Botboty)

Na koniec mamy dla Was jeszcze mroczną zapowiedź nadejścia Botbotów, która absolutnie nie będzie pasować do naszej recenzji 🙂

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za udostępnienie nam figurek do recenzji. Ten i inne modele są już dostępne w sklepach, więc jest na co polować! Jak zawsze dziękuję także Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama