Recenzja: Dragon Ball S.H. Figuarts Piccolo

Dziś robimy krótką przerwę od Transformerów, żeby zaczerpnąć z bogatego dorobku serii Dragon Ball i przekonać się na co stać S.H. Figuarts Piccolo od Bandai. To bardzo ciekawy model, wyposażony w całą masę akcesoriów, które zdecydowanie urozmaicą zabawę… znaczy kolekcjonowanie i ekspozycję.

S.H. Figuarts Piccolo

Reklama

Reklama
S.H. Figuarts Piccolo

Figurka trafiła w moje ręce dzięki uprzejmości Gumisia, który pożyczył mi ją do recenzji. Model mogliście zobaczyć na żywo na naszym stoisku podczas zeszłorocznego Pyrkonu. Myślę, że ten Piccolo zdecydowanie zasługuje na uwagę fanów Dragon Balla. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszam do mojej recenzji.

 

Chcesz zobaczyć więcej filmów poświęconych figurkom z serii Dragon Ball? Linki do nich odnajdziesz poniżej:

S.H. Figuarts Son Goku

Figure Rise Master Grade Super Saiyan Son Goku – Recenzja

Figure Rise Master Grade Super Saiyan Son Goku – Budowa

Smocza Kula replika 1:1 – Recenzja

 

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama