Recenzja + KONKURS: Książki Transformers Bumblebee

Premiera kinowego debiutu solowego Bumblebee już za nami (nasza recenzja już wkrótce!) i w związku z tym mam dla Was recenzję książek, które możecie od jakiegoś czasu nabyć w salonach prasowych. Dzięki życzliwości Hasbro Polska możemy wspólnie przekonać się ile są warte!

Studio Series Hasbro

Jakby tego było mało, dostałem kilka sztuk więcej, więc macie okazję zgarnąć dwa zestawy w konkursie na moim kanale i kolejny na grupie Transformers Polska na Facebooku.

Więcej informacji w filmie!

Książki Transformers Bumblebee

Zestaw, który otrzymałem składa się z czterech zeszytów:

  • Transformers Bumblebee Komiks
  • Transformers Bumblebee Powieść Filmowa
  • Wielka Księga Transformers Bumblebee
  • Transformers Bumblebee Wielka Księga Zadań

Chcecie zobaczyć więcej? Zapraszam do oglądania!

Konkurs

Ponieważ Hasbro Polska wyposażyło mnie w dodatkowe zeszyty, postanowiłem że to świetna okazja, żebyście mogli się o nie wzbogacić :)!

Chcesz zgarnąć jeden z dwóch zestawów? Nic prostszego. Napisz co najbardziej zainteresowało Cię, zrobiło na Tobie największe wrażenie lub po prostu najbardziej nakręciło na oglądanie w trailerach lub w samym filmie Transformers Bumblebee w komentarzu na Youtube pod filmem.

Na Wasze odpowiedzi czekam do końca stycznia. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone dwoma kompletami zeszytów, które widzicie w filmie.

Ostatni, trzeci komplet możecie zgarnąć w naszej organizowanej przez Torasa Facebookowej zabawie na grupie Transformers Polska. Wystarczy, że weźmiecie udział w najnowszej edycji Photo Weekendu, poświęconej postaci Bumblebee. Najpopularniejsze zdjęcie zostanie nagrodzone pokazywanym w filmie kompletem zeszytów :).

Książki Bumblebee

Reklama

Reklama
Powodzenia!

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? czy chcielibyście częściej widzieć takie materiały? Jeśli tak to dajcie mi znać, a postaram się co jakiś czas dostarczać Wam takie filmy. Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej paczki! Na kanale odnajdziecie już pierwsze recenzje figurkowych nowości, które trafiły na nasz rynek w związku z premierą filmu, wiec jeśli planujecie zakup którejś z nich to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten film sprawił Wam sporo radości. Jeśli Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał, gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama