Recenzja: Dragon Ball Z Master Grade Goku Super Saiyan

Dragon Ball Z Master Grade Goku Super Saiyan

Dziś przekonamy się ile jest wart Dragon Ball Master Grade Goku w wersji Super Saiyan od Bandai. Figurka to mój pierwszy kontakt z tak zwanymi Kitami, czyli modelami do składania, które należy wyciąć z wyprasek i połączyć bez pomocy kleju. Model jest dość duży i robi ogromne wrażenie, więc jeśli szukasz ciekawego pomysłu na figurkę z Dragon Balla, to zdecydowanie warto spojrzeć w kierunku Master Grade Goku. Zdecydowanie pomaga mu, że to jedyna figurka jaką znam, która ma działające bicepsy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszam do recenzji. Tym razem jedziemy z pierwszymi reakcjami na żywo i bez scenariusza 🙂

Jeśli interesuje Cię jak wygląda proces budowy takiej figurki, na moim kanale odnajdziecie film, w którym składam recenzowany egzemplarz. Warto rzucić okiem zarówno jeśli ciekawi Cię sama konstrukcja jak i potrzebujesz pomocy przy składaniu własnego egzemplarza.

Jeśli materiał się Wam spodobał, nie zapomnijcie zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam też do jego subskrybowania.

Jeżeli lubicie Transformery, może Was też zainteresować nasz mały plebiscyt na najlepszych z najlepszych, w który bierze udział także recenzowana dziś figurka. Więcej szczegółów dowiecie się tutaj.

 Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

Master Grade Goku

Reklama

Reklama