Q&A + Konkurs na 1000 subskrypcji – Gladky bajdurzy

Reklama

Reklama
Q&A

Już od dawna pytaliście mnie kiedy zorganizuję na moim kanale Q&A – sesję pytań i odpowiedzi na temat mojego transformerowego hobby, kanału i wszystkiego wokół nich. Ponieważ nie chciałem zaczynać takiej zabawy bez odpowiednio dużego zaplecza pytań i osób, które będą chciały je zadać, pomyślałem że okrągła liczba 1000 subskrypcji to świetna okazja na pierwszą taką sesję.

Wasze pytania mogliście zadawać pod moją ostatnią recenzją poświęconą Soundwave’owi z Transformers Siege. Mogę z przyjemnością i niekłamaną satysfakcją powiedzieć, że mieliście masę świetnych pytań i aż miło było popatrzeć na Wasze zaangażowanie. Dziękuję! Niestety nie byłem w stanie odpowiedzieć na nie wszystkie, ale spokojnie. Nadrobimy to przy okazji kolejnej sesji! jeśli macie dodatkowe pytania na kolejne sesje, zachęcam Was do wpisywania ich na Youtube, bezpośrednio pod filmem.

Q&A konkurs 1000 subów

Konkurs na 1000 subskrypcji

Reklama

Korzystając z tego, że mamy tak piękną okrągłą liczbę subskrybentów, pomyślałem że fajnie by było zrobić dla Was coś specjalnego. Dlatego przygotowałem konkurs, w którym możecie zgarnąć całą masę świetnych nagród! Korzystając z okazji bardzo dziękuję Hasbro Polska za wsparcie przy organizacji konkursu i ufundowanie atrakcyjnych upominków dla zwycięzców. Więcej szczegółów dowiecie się z filmu, więc nie trzymam Was już dłużej w niepewności i zapraszam do oglądania!

 

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Podziękowanie

jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do powstania i funkcjonowania mojego kanału. Mojej niezmiernie cierpliwej żonie, Lemowi i Rybie, którzy wielokrotnie uświetniali filmy swoją obecnością, Gumisiowi, z który kładliśmy pierwsze cegiełki pod Maniaków oraz reszcie Maniakowej ekipy, za ich wsparcie. Oczywiście nie mogę przy tej okazji nie podziękować także wszystkim Wam, którzy regularnie odwiedzacie mój kanał i oglądacie moje materiały. Wasze reakcje i komentarze są tym co mnie napędza i zachęca do dalszych wysiłków w prowadzeniu kanału. Jesteście najlepsi!

 

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za wsparcie i zapraszam Was do sprawdzenia linii Siege. Naprawdę pozamiatali tymi figurkami. Recenzje wielu z nich odnajdziecie na naszej stronie. Jak zawsze dziękuję także Wam za oglądanie moich materiałów. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to zostawiając komentarz, klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama