Pyrkon – wielka wystawa Maniacy Figurek

pyrkon 2022 maniacy figurek wystawa

Reklama

Reklama
Pyrkon powraca, a My z nim!

Reklama

W dniach 17 – 19 czerwca 2022, po dwóch latach przerwy wreszcie wraca Pyrkon. Jest to największe w Polsce wydarzenie popkulturowe, gdzie zbierają się zapaleńcy z całego kraju. Na ulice Poznania wypełzną znów cosplayerzy, fani fantastyki, sci-fi, planszówek i wiele innych barwnych postaci. Nie może więc zabraknąć też nas!
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to łapcie link do strony Pyrkonu 2022.

Pyrkon 2019 Maniacyfigurek.plMają rozmach…

Jak pewnie większość z Was bardzo się za Pyrką stęskniliśmy. W związku z powyższym w tym roku się nie oszczędzaliśmy. Zaplanowaliśmy niemal 90 m² stoiska, w którego skład wchodzi 10 dużych stref tematycznych, sekcja interakcji z figurkami. Ponadto strefa gier i paneli, w ramach których dowiecie się zarówno na czym polega kolekcjonowanie figurek, jak i dostaniecie sporo insiderskiej wiedzy chociażby o drukowaniu 3D własnych figurek. Naszym tematem są lata 2000 i nostalgia z nimi związana, mamy nadzieję, że ją poczujecie i będziecie się bawić z nami tak dobrze jak na poprzednich Pyrkonach (tutaj linki do relacji z Pyrkon 2019 i z Pyrkon 2018)

pyrkon figurki power rangers

Gdzie nas znaleźć na tym całym Pyrkon?

W tym roku jesteśmy w pawilonie 15 (tam gdzie Sala Ziemi), znajdziecie nas na parterze, tuż obok szatni. Jesteśmy niestety oddaleni od głównego wejścia na Targi, ale jak pamiętacie z poprzednich lat, dało się tu dojść na panele.

Reklama

Reklama
Co można u nas zobaczyć?

Nie chcemy zbyt dużo zdradzać, więc napiszę tak: dużo figurek! Plan znajdziecie pod spodem (niedługo aktywujemy link), ale póki co zdradzę tyle, że będą transformery, ich dalsza rodzina z Japonii, trochę pyszności dla fanów innego rodzaju robotów, ale też trochę anime czy gwiezdnych wojen. Dla każdego coś dobrego.

Dokładna rozpiska wystawy:

Plan stoiska ManiacyFigurek.pl na Pyrkonie 2022

figurki transformers pyrkon warsaw comic con

A co z tymi atrakcjami?

Znów nie chcę psuć przedwcześnie niespodzianki więc dokładną rozpiskę znajdziecie pod spodem (link niedługo będzie aktywny), którego treść niedługo zamieścimy na stronie. Jednak nasi goście mogą się spodziewać zarówno czegoś do posłuchania jak i do zagrania oraz zaangażowania się. Pyrkon to w końcu świetny moment do integracji. Sztab wyszkolonych inżynierów już pracuje nad panelami.

Dokładna rozpiska atrakcji:
Rozpiska atrakcji na Pyrkon 2022

pyrkon 2022 figurki wystawa

Ludu Pyrkonu, zapraszamy!

Jesteśmy oficjalnym meetpointem Transformers, w związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych na pogaduchy i dyskusje! Nie tylko z obsadą stoiska, ale też z innymi ludźmi którzy się tu zbiorą. Atrakcje są dla Was, więc śmiało bierzcie udział i pytajcie, zarówno na Pyrkonie jak i przed nim pisząc przez facebooka i instagrama.
Widzimy się na miejscu!

Reklama

Reklama