Festiwal Fantastyki Pyrkon 2018 oczami Toraska – wideorelacja

Pyrkon 2018 już za nami, ale konwentowe emocje nadal nie opadają! Widzieliście już pierwszą relację z Festiwalu Fantastyki oraz ze stoiska Maniacyfigurek.pl w wykonaniu Gladkiego. Chciałbym ponownie przypomnieć to wspaniałe wydarzenie, ale tym razem z mojej perspektywy.

Chwila, chwila… „Z mojej perspektywy”…. Czyli z czyjej? Myślę, że czas się przedstawić, nazywają mnie Toras lub Torasek. Moje pojawienie się zostało już zaspoilerowane w Recenzji Rękawicy Nieskończoności. Nie jestem gościnnie lub chwilowo na stronie. Planuję regularnie dorzucać swoje trzy grosze.

Czego można się po mnie spodziewać? A więc już wkrótce pojawią się recenzje (pierwsza nawet niedługo). Możecie też liczyć na klipy z konwentów, ponieważ moją drugą pasją obok kolekcjonerstwa jest film. Kiedy nic nie nagrywam lub nie jestem zajęty „aktywnym testowaniem gimmicków i artykulacji”, wyjmuję farbki i narzędzia – customizuję, zaczynając od Transformerów na artykułowanych replikach dinozaurów kończąc (o tej ostatniej kategorii opowiadałem w ramach gościnnego występu na Podcaście Zakonu TF, który już niedługo pojawi się na stronie). Oczekujcie również relacji z budowy lub galerii gotowej pracy. A wszystko to w formie wideo! Zbliżają się wakacje, tak więc na te aktywności będzie sporo czasu.

Nie przedłużając, zapraszam na krótką wideorelację z Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2018.

Reklama

Reklama
Pyrkon 2018 oczami Toraska

Po obejrzeniu zachęcam też do odwiedzenia mojej strony facebookowej: Torasek Film Studio oraz kanału. Jeśli jesteście ciekawi przyszłych materiałów, to subskrybujcie. Warto, bo będzie się działo. Oczywiście nie zapomnijcie o łapce w górę, czekam też na Wasze komentarze.

Pyrkon 2018 Torasek Film Studio

Chciałbym jeszcze podziękować całej ekipie stoiska oraz wszystkim, którzy zatrzymali się na krótkie pogaduchy. Powiedzmy sobie szczerze, całą magią Pyrkonu jest możliwość podzielenia się swoimi cudownymi pasjami z innymi uczestnikami. Wróciłem do domu z mnóstwem wspomnień. Nie mogę się już doczekać kolejnej edycji. Do zobaczenia za rok!

Mam nadzieję, że maniakowa kariera rozpocznie nowy, ciekawy etap w moim życiu. Jeśli skończyłeś już męczyć przycisk „replay”, a chcesz więcej Pyrkonowych wrażeń to zapraszam do obejrzenia reszty materiałów z Pyrkonu 2018 – Stoiska Maniacyfigurek.pl oraz Relację Maniacyfigurek.pl. Tymczasem ja wrócę już do montowania… Do usłyszenia w następnym materiale!

Reklama

Reklama