Pyrkon 2017 – zapraszamy do nas na stoisko pawilon 8!

Pyrkon 2017 i Maniacy Figurek

Już drugi raz z rzędu udało się zebrać ekipę i zaprezentować Wam ciekawe ekspozycje zrobione z naszym zbiorów. Poniżej ledwie kilka fotek – i to nie wszystkiego! – co mamy na stolikach :). Jeśli jesteś fanem Marvela, Transformers, Power Rangers, Żółwi Ninja czy Dragon Ball – koniecznie do nas zajrzyj do nas na Pyrkon 2017.

Przewidzieliśmy też jeszcze jedną niespodziankę :). Chciałbyś poczuć się choćby przez chwilę nibym władca WSZECHŚWIATA? Względnie – lubisz cykać sobie fotkę z przedmiotami z ulubionych uniwersów? Tylko u nas, na całym Pyrkonie, masz możliwość poczuć się jak ten pan poniżej :). Mamy Rękawicę Nieskończoności i nie zawahamy się…. jej udostępnić do fotki :).

Josh Brolin Infinity Gauntlet SDCCA oto sam wygląd przedmiotu, który uczy Was na chwilę najpotężniejszą istotą nie tylko na tej planecie, ale i połowie Wszechświata (albo i więcej).

Infinity Gauntlet SDCCJak do na trafić?

Szukaj Pawilonu nr 8, wśród fantastyki jak Star Wars czy Star Trek. Poniżej mapki.

Pyrkon 2017 hala głownaA w samym Pawilonie 8

Pyrkon 2017 pawilon 8

Co u nas zobaczycie

Dobra, poniżej w ramach teasera co u nas stoi :). Kilka ekspozycji z WIELU :)!Pyrkon 2017 Dragon Ball figurki Pyrkon 2017 Marvel figuki diorama Pyrkon 2017 Power Rangers diorama Pyrkon 2017 Transformers Megatron diorama Pyrkon 2017 Transformers Optimus Prime dioramaWpadnijcie do nas, zróbcie zdjęcia, pochwalcie się nimi na fejsie :). Za rok też będziemy!

Reklama

Reklama