Poradnik Customizera III – Aerograf: budowa i podstawy malowania

Reklama

Reklama
Poradnik Customizera

Reklama

Aerograf: budowa i podstawy malowania

Co jakiś czas na moim kanale i w wiadomościach prywatnych pojawiają się pytania o to jak możecie zacząć tworzyć własne customy. Żeby na nie odpowiedzieć rozpocząłem mój własny Poradnik Customizera, w którym przybliżę Wam liczne techniki i metody jakimi posługuję się przy moich projektach. Porozmawiamy też o farbach i narzędziach, z których będziecie korzystać przy tworzeniu swoich customów. Dzisiejszy Poradnik Customizera opowie Wam o tym jak przygotować model przed malowaniem, żeby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.

poradnik customizera Aerograf - Podstawy malowania

Dziś porozmawiamy o jednym z najbardziej przydatnych narzędzi każdego szanującego się customizera – aerografie!

W tym odcinku pokażę Wam:

Jak działa i jak zbudowany jest aerograf

W jaki sposób przygotować go do malowania i wyczyścić po skończeniu pracy

Jak trenować obsługę aerografu

Jak przygotować i nakładać farbę za pomocą tego narzędzia.

Aerograf

Zainteresował Cię temat? Poprzednie części cyklu odnajdziesz tutaj.

Jeśli złapaliście smykałkę do dłubania przy swoich figurkach, polecam Wam też poradnik, który pokazuje jak usztywnić ich stawy:

 

Dajcie znać czy podobają się Wam takie tutoriale i czy chcielibyście widzieć ich więcej na kanale. Jeśli tak, czekam na Wasze propozycje dla kolejnych filmów. Powiedzcie o czym chcecie posłuchać, a ja postaram się coś dla Was przygotować. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat customizacji? Zajrzyjcie do innych artykułów na naszej stronie.

Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama