Poradnik Customizera – Demontaż figurek / wybijanie pinów / wyciąganie szpilek

Reklama

Reklama
Poradnik Customizera

Reklama

Demontaż figurek / wybijanie pinów / wyciąganie szpilek

Co jakiś czas na moim kanale i w wiadomościach prywatnych pojawiają się pytania o to jak możecie zacząć tworzyć własne customy. Żeby na nie odpowiedzieć rozpocząłem mój własny Poradnik Customizera, w którym przybliżę Wam liczne techniki i metody jakimi posługuję się przy moich projektach. Opowiem Wam też o farbach i narzędziach, z których będziecie korzystać przy Tworzeniu swoich customów. Dzisiejszy Poradnik Customizera opowie Wam o tym jak rozmontować figurkę, żeby przygotować ją do malowania.

poradnik Customizera Demontaż figurek

W tym odcinku pokażę Wam:

jak rozkręcić figurkę

jak rozmontować stawy kulkowe

jak rozmontować mushroom pegi

jak zbudowane są stawy grzechotkowe i jak je rozmontować

jak wybić metalowe bolce trzymające części

jak usunąć metalowe szpilki trzymające na przykład koła

 

Poradnik Customizera – Demontaż figurek

Jeśli złapaliście smykałkę do dłubania przy swoich figurkach, polecam Wam też poradnik, który pokaże jak usztywnić ich stawy:

 

Dajcie znać czy podobają się Wam takie tutoriale i czy chcielibyście widzieć ich więcej na kanale. Jeśli tak, czekam na Wasze propozycje dla kolejnych filmów. Powiedzcie o czym chcecie posłuchać, a ja postaram się coś dla Was przygotować. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat customizacji? Zajrzyjcie do innych artykułów na naszej stronie.

Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama