Podcast Filmowy z udziałem gościa specjalnego – Zakon TF

Gotowi na specjalne obrady Zakonu TF? Już od dawna prosiliście nas o to, żebyśmy zaprosili gości, więc dziś wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zapraszamy na podcast poświęcony w całości kinematografii. A kto byłby lepszym gościem w naszym fandomie do pogadania na temat kina jeśli nie posiadacz największej ilości filmów jakiego znamy? Nie dość, że po ludzku zna się na filmach, to jeszcze z dużym zaangażowaniem studiuje tę materię, więc na pewno będzie miał sporo do powiedzenia w temacie. Przedstawiamy Demo czyli Demolishora! Demolishora możecie kojarzyć m.in. z dawnego forum Transformery.pl i jego ostatniej pracy nad własnym montażem filmów Michaela Baya. Jak zawsze będziemy rozmawiać o tematach z pogranicza szeroko pojętej kultury geekowskiej, jak przystało na prawdziwych nerdów. Zapraszamy

Jak wspomniałem wcześniej, dziś postanowiliśmy poświęcić cały materiał szeroko pojętej kinematografii. Zapraszamy!

Reklama

Reklama
Obrady zakonu TF – Podcast 15

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 00:46 – Co film „Bumblebee” oznacza dla marki Transformers i jak widzimy po nim przyszłość wielkich robotów w kinie?

2) 31:01 – Kto powinien reżyserować kolejne filmy poświęcone Transformerom?

3) 36:14 – Czy duże franczyzy filmowe zabijają dobre kino?

4) 51:25 – Jak rozwój efektów specjalnych wpłynął na historię kina?

Obrady Zakonu TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dziś Rybę zastąpił nasz fandomowy kolega – Demo. Jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień, więc podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach pod filmem.

Zakon TF Podcast

 

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Czym jest Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama