Plastikowe Barachło VS Monster Truck – Transformers TBGFY

Plastikowe Barachło VS Monster Truck z logo

 

Pora na kolejny odcinek cyklu Plastikowe Barachło czyli najgorsze figurki świata, w którym przyglądamy się największym porażkom plastikowej branży. Ponownie sięgamy do zasobnego skarbca z budżetowymi kuzynami Transformerów, żeby obaczyć co warte jest „Transformers: The best gift for you”. Jak nietrudno się domyślić to mocno nadmuchane i niemiłosiernie budżetowe barachło, które próbuje nabić sobie popularność udając filmowe deigny.

Spoiler – nie oczekujcie wiele po tych figurkach. Na szczęście znalazłem znakomity sposób na bardzo efektowne pozbycie się tego paskudztwa z pomocą kilku ton żywej masy. W tym miejscu dziękuję za pomoc ekipie „Mistrzowie Imprez”, która była bardzo otwarta na odprawienie z tego świata sterty plastikowego badziewia. Dosyć tego gadania, zapraszam do oglądania filmu!

Reklama

Reklama
Plastikowe Barachło VS Monster Truck

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta prześmiewcza recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Dziękujemy ekipie „Mistrzowie Imprez” za pomoc w przygotowaniu materiału.

Chcecie zobaczyć więcej barachła? Odnajdziecie je tutaj!

Reklama

Reklama