Plastikowe barachło – Transformers Armada Super hero

Barachło

 Kolejny tydzień i kolejne plastikowe barachło w sam raz na poprawienie humoru i uświadomienie jakie mamy szczęście mogąc kupować prawdziwe figurki. Dziś rzucimy okiem na model, który mimo swojej wątpliwej jakości spróbuje być ambitny i pochwalić się autorskim projektem. Z drugiej strony nie będzie miał skrupułów, żeby przywłaszczyć sobie nazwę Transformers Armada i dokleić do niej modny ostatnio motyw superbohaterski.

Plastikowe Barachło – Transformers Armada Super Hero

 Co się stanie gdy połączymy jedną z cieplej wspominanych współczesnych serii Transformers i budżet na poziomie paczki chipsów i połowy niedojedzonego hot doga? Otrzymamy prawdziwe plastikowe barachło. Mam (nie)przyjemność zaprosić Was na recenzję tego cuda. Nie przedłużając oto Transformers Armada Super Hero!

Reklama

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta prześmiewcza recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Chcecie zobaczyć więcej barachła? Odnajdziecie je tutaj!

Reklama

Jak oceniasz ten wpis