Plastikowe barachło – Transformers Armada Super hero

Barachło

 Kolejny tydzień i kolejne plastikowe barachło w sam raz na poprawienie humoru i uświadomienie jakie mamy szczęście mogąc kupować prawdziwe figurki. Dziś rzucimy okiem na model, który mimo swojej wątpliwej jakości spróbuje być ambitny i pochwalić się autorskim projektem. Z drugiej strony nie będzie miał skrupułów, żeby przywłaszczyć sobie nazwę Transformers Armada i dokleić do niej modny ostatnio motyw superbohaterski.

Reklama

Reklama
Plastikowe Barachło – Transformers Armada Super Hero

 Co się stanie gdy połączymy jedną z cieplej wspominanych współczesnych serii Transformers i budżet na poziomie paczki chipsów i połowy niedojedzonego hot doga? Otrzymamy prawdziwe plastikowe barachło. Mam (nie)przyjemność zaprosić Was na recenzję tego cuda. Nie przedłużając oto Transformers Armada Super Hero!

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta prześmiewcza recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Chcecie zobaczyć więcej barachła? Odnajdziecie je tutaj!

Reklama

Reklama