Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata – Dupastator + Bonus

Transformers Dupastator

Pora po raz kolejny zanurzyć się w morzu wątpliwej jakości figurek i wyłowić nowego potworka, którego Wam dziś zaprezentuję. Bohater tego odcinka to wybitnie budżetowa wariacja na temat Transformers G1 Devastatora. A ponieważ jest to model wykonany dokładnie tak żenująco jak się tego spodziewacie, postanowiłem przechrzcić go i nadać mu imię Dupastator. Tym sposobem bez problemu będziecie w stanie ocenić do czego się nadaje.

Model odnalazłem w jednym ze sklepów z tanim dziadostwem importowanym z Chin i postanowiłem go stamtąd zabrać, żeby jakieś nieświadome dziecko nie padło jego ofiarą. Czy figurka ma szansę w jakikolwiek sposób się odkupić? Tytuł pewnie daje Was wskazówkę czego się spodziewać, ale kto wie, może pierwsze wrażenie będzie mylne…

Reklama

Reklama
Plastikowe Barachło #3 – Dupastator

Nie przedłużając, zapraszam Was na najnowszy odcinek z cyklu „plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata”, w którym Dupastator już na Was czeka. W odcinku odnajdziecie także bonus na zasklepienie blizn w psychice, których na pewno dostarczy Wam to dzieło inżynierii.

Jeśli film się Wam spodobał będzie mi miło jak okażecie to klikając łapkę na youtube i subskrybując mój kanał, gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę Was tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Jeśli podoba Ci się ten cykl, zobacz też jego wcześniejsze odcinki:

Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata – Amicable Herculean

Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata – Green Lantern/Laternan 2

Reklama

Reklama