Planet X Vulcan aka Fall Of Cybertron Grimlock

Dziś mamy ciekawostkę dla fanów figurek z serii Transformers Fall Of Cybertron. Już od jakiegoś czasu jeden z producentów nieoficjalnych transformerów – Planet X, prezentuje nam swoje interpretacje postaci dinobotów wzorowanych na ich wyglądzie z gry.

Roboty od Planet X

Do tej pory mogliście przeczytać na naszej stronie recenzje:

Summanus dinobot not Snarl

Caleus dinobot not Swoop

Neptune dinobot not Sludge

W międzyczasie Planet X zdążyło wydać jeszcze Quirinusa (dinobot not Slag).

Po wypuszczeniu na rynek kompletu dinobotów utrzymanych w stylistyce Fall Of Cybertron Grimlocka, Planet X postanowiło przedstawić własną interpretację lidera mechanicznych dinozaurów dla tych, którzy nie byli zadowoleni z oficjalnej wersji. Jeżeli nie wiesz o jakiej figurce mowa, naszą recenzję znajdziesz poniżej:

Generations Fall of Cybertron Grimlock Platinum Edition

Jeżeli oficjalny Grim Cię nie oczarował, to warto zwrócić wzrok w kierunku propozycji Planet X. Przed Wami PX-06 Vulcan (Planet X Vulcan) aka Fall of Cybertron Grimlock.

Planet X Vulcan – galeria

Planet X Vulan aka Fall of Cybertron Grimlock dinobot Planet X Vulan aka Fall of Cybertron Grimlock dinobot robotmode 12182870_928967237170426_7604031773172972015_o Planet X Vulan aka Fall of Cybertron Grimlock dinobot Planet X Vulan aka Fall of Cybertron Grimlock dinobot robotmode Planet X Vulan aka Fall of Cybertron Grimlock dinobot Planet X Vulan aka Fall of Cybertron Grimlock dinobot robotmode 12194530_928967207170429_5135987964894447050_o

Naszym zdaniem

Powyższe zdjęcia prezentują pokazany dziś na stronie producenta pomalowany prototyp. Już na pierwszy rzut oka widać sporo zmian w stosunku do oryginału. Propozycja Planet X jest znacznie większa i lepiej zbudowana, a z fotografii można wywnioskować, że ma także lepszą pozowalność. Zupełnie zmienił się również tryb dinozaura i jego transformacja, a akcesoria (miecz i tarcza) zostały znacznie zwiększone w stosunku do rozmiaru figurki. Niezależnie od tego czy podoba Ci się oficjalny Fall of Cybertron Grimlock, Vulcan zdecydowanie jest wart rozważenia zarówno dla fanów szeroko pojętej klasyki jak i samego Grimlocka. Czekany na pierwsze recenzje! Oczywiście postaramy się zrobić i naszą ;)!

Reklama

Reklama