Recenzja: Pierwszy komiks Transformers w historii

Dziś pochwalę się Wam jedną z moich niefigurkowych zdobyczy.Mowa o pierwszym numerze komiksu Transformers, który był inspiracją dla tak czule wspominanej pierwszej generacji serialu.

Komiks transformers

Pierwszy komiks Transformers w hitorii

Jeżeli znany Ci jest cykl Historia Transformers to bardzo możliwe, że wiesz już dlaczego ten komiks jest tak istotny. To on był podwalinami dla Trasformerów, które znamy dzisiaj i wykreował wielu uwielbianych przez fanów bohaterów. W Polsce seria pojawiła się z kilkuletnim opóźnieniem, ale mimo to zgromadziła wokół siebie wielu fanów.

Właśnie dlatego postanowiłem, że w mojej kolekcji powinien znaleźć się ten bardzo ważny dla fandomu kawałek papieru. A żeby było jeszcze bardziej nostalgicznie, skusiłem się na polskie wydanie, które jest istną kapsułą czasu. Chcecie przekonać się jak wyglądał i jak zestarzał się pierwszy komiks Transformers? W takim razie zapraszam do oglądania filmu!

 

Chcesz częściej widywać u nas materiały spoza świata figurek, ale jednak wciąż zakorzenione w geekowskiej kulturze? Jeśli tak to koniecznie daj mi znać w komentarzach, a postaram się częściej dostarczać takie atrakcje. Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama