Photo Weekend na ManiacyFigurek.pl!

Czym jest Photo Weekend?

Photo Weekend (często w skrócie nazywany PW) to jedna z grupowych inicjatyw i cotygodniowa zabawa odbywająca się na grupie Transformers Polska. Zapoczątkował ją krótki offtop w komentarzach. Użytkownicy zaczęli wrzucać po kolei zdjęcia różnych robotów w przebraniach z częstymi dopiskami „wziiuuuuum”. Widząc ile ludzi przyłączyło się do cybertroniańskich manewrów wojskowych, postanowiłem rozpocząć Photo Weekend (wtedy jeszcze pod nazwą Photo Friday).

Idea całej zabawy jest bardzo prosta. Co tydzień wrzucany jest post na grupie z określoną tematyką, na przykład: rodzaj altu, kolor figurki, uniwersum, czasem nawet sama postać. Dzięki PW użytkownicy nie tylko mogą pochwalić się swoją kolekcją, ale także poznać ciekawe, czasem nieznane modele. PW było kiedyś zabawą tylko grupową, ale prace często są tak kreatywne i ciekawe, że grzechem byłoby nie podzielić się nimi na witrynie. Dlatego od teraz wyniki Photo Weekendów będą publikowane w postaci takich wpisów jak ten.


Reklama

Reklama
Pierwszy temat jaki zobaczycie na naszej witrynie to: OGIEŃ

photoweekend_main

Główne zdjęcie dołączone do tematu (fot. Toras)

Nadesłane prace:

photoweekend1-1

Oliwia Puchała

photoweekend1-3

Kamil Leletko

photoweekend1-2

Wojtek Zarudzki

photoweekend1-4

Łukasz Grzesiak
„For the colony! For her majesty, the rrroyalty!”

photoweekend1-5

Joanna Piechocka
„Dare to be stupid!”

photoweekend1-6

Patryk Siuda
„PROWL alone in The DARK”

photoweekend1-7

Marcin Kościukiewicz
„Me Grimlock burn !!!”

photoweekend1-8

Gabriela Kanik
„Destruction of Nyon (2018)”

I tak właśnie wyglądała pierwsza Maniakowa edycja Photo Weekendu. Jeśli sam chciałbyś dołączyć do cotygodniowej zabawy to zapraszamy do grupy Transformers Polska. Nowi, aktywni użytkownicy są zawsze mile widziani. Polecam obejrzeć też ostatni Zakon TF i zajrzeć na najnowszą recenzję  Titans Return Bumblebee. Do zobaczenia w następnym materiale!

Reklama

Reklama