Ogłoszenie Wyników Konkursu na 1000 subskrypcji

Reklama

Reklama
Ogłoszenie Wyników Konkursu na 1000 Subskrypcji

Jakiś czas temu wrzuciłem na mój kanał film Q&A z okazji osiągnięcia okrągłej liczby 1000 subskrybentów. Oczywiście tak ładna liczba aż prosiła się o zorganizowanie konkursu. Mogliście przy jego okazji pochwalić się Waszą kreatywnością i pokazać jakim superbohaterem lub inną postacią fikcyjną chcielibyście zostać i dlaczego akurat tą postacią. Było sporo ciekawych odpowiedzi i bardzo mnie cieszy, że tak licznie wzięliście udział w zabawie. Zanim przejdziemy do wyników, przypomnijmy sobie film konkursowy:

Konkurs na 1000 subskrypcji – Wyniki

Reklama

A teraz pora na oficjalne ogłoszenie zwycięzców!

Dzięki życzliwości Hasbro Polska mogłem solidnie uczcić mój mały sukces. Dzięki wsparciu polskiego oddziału czekała na Was cała masa atrakcyjnych nagród. Zdecydowanie było o co powalczyć przy okazji tego konkursu. Liczę, że kolejne będą jeszcze lepsze :).

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Podziękowanie

Wiem, że już to mówiłem, ale myślę że w tym przypadku warto się powtórzyć. Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do powstania i funkcjonowania mojego kanału. Mojej niezmiernie cierpliwej żonie, Lemowi i Rybie, którzy wielokrotnie uświetniali filmy swoją obecnością, Gumisiowi, z który kładliśmy pierwsze cegiełki pod Maniaków oraz reszcie Maniakowej ekipy, za ich wsparcie. Dziękuję także wszystkim Wam, którzy regularnie odwiedzacie mój kanał i oglądacie moje materiały. Wasze reakcje i komentarze są tym co mnie napędza i zachęca do dalszych wysiłków w prowadzeniu kanału. Jesteście najlepsi!

 

Jeszcze raz  serdeczne podziękowania dla Hasbro Polska za wsparcie i Wam wszystkim za to, że jesteście ze mną. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to zostawiając komentarz, klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama