Nowości z filmu Bumblebee w Polsce – Unboxing paczki od Hasbro!

Dzisiaj mam dla Was przegląd kolejnych Transformerowych nowości na polskim rynku. Dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro trafiła do mnie paczka wypełniona po brzegi Autobockimi dobrociami. To między innymi asortyment towarzyszącym premierze pierwszego kinowego spi-offu w historii Transformerów czyli filmowi Bumblebee! Ciekawią Was nowości z filmu Bumblebee w Polsce? W takim razie jesteście w dobrym miejscu!

Nowości z filmu Bumblebee w Polsce

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro

 

Dzisiejszy unboxing to solidna gratka dla fanów Transformerów. Przy jego okazji zobaczymy nowości filmu Bumblebee, w tym cały przekrój Energon Igniters, Nerf, Bee Vision, Power Charge i masę innych figurek oraz gadżetów związanych z filmem. Wszystko zapakowane w piękny, niebiesko-biały karton. Chcecie zobaczyć więcej? Zapraszam do oglądania!

Jeżeli ominął Was mój pierwszy unboxing zapraszam do nadgonienia zaległości tutaj.

Natomiast tu odnajdziecie drugi unboxing zawierający kolejną porcję świetnych figurek.

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? czy chcielibyście częściej widzieć takie materiały? Jeśli tak to dajcie mi znać, a postaram się co jakiś czas dostarczać Wam takie filmy. Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki! Już wkrótce pojawią się recenzje nowości, które właśnie wchodzą na nasz rynek w związku z premierą filmu, wiec jeśli planujecie zakup którejś z nich, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Bumblebee w Polsce

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama