Nasze wspomnienia z serialu Transformers Prime – Zakon TF Podcast

Nasze wspomnienia z serialu Transformers Prime

Ponieważ Corona szerzy się na lewo i prawo, postanowiliśmy jakoś umilić Wam czas spędzony w kwarantannie. Z pomocą przychodzi nasz najnowszy podcast i już trzecia transmisja na odległość. Mamy nadzieję, że taka forma się Wam spodoba. A żeby było z kim pogadać, tym razem ponownie obradujemy w rozszerzonym składzie:

Gladky, Lemo, Ryba i Demolishor. Dziś opowiemy Wam jak wspominamy legendarny serial Transformers Prime oraz porozmawiamy o kontrowersjach związanych z recenzowaniem figurek Transformers przed ich oficjalną premierą. Zapraszamy!

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 0:46 – Retrospekcja na temat serialu Transformers Prime. Nasze odczucia i wspomnienia z nim związane

2) 43:50 – Nasza opinia na temat recenzowania figurek przed ich oficjalną premierą bez zgody wydawcy, na podstawie wydarzeń związanych z Transformers Kingdom / Studio Series 86

 

Zapraszamy Was też do obejrzenia naszych poprzednich spotkań Zakonu w czasach zarazy:

 

Reklama

Reklama
Czym jest Zakon TF – Podcast?

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dziś Rybę zastąpili nasi fandomowi koledzy Sid i Torasek. Jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień, więc podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach pod filmem.

Zakon TF Podcast

 

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Jakie zagadnienia poruszamy na Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

 

Reklama

Reklama