Największe vs Najmniejsze figurki – nowa zabawa na grupie kolekcjonerów

Gdy jeszcze istniało forum Transformery.pl co i raz odbywała się na nim zabawa pt . „Pose it Baby”. Pod wybrany temat wrzucaliśmy zdjęcia bazujące na naszych kolekcjach np. epicki pojedynek, scena z filmu. Niekiedy mocno tematyczne jak czarne charaktery lub luźne – figurkowe party.

Tradycja ta przeszła później na grupę Transformers Polska na Facebooku, a ostatnio zagościła na bardziej rozległej jeśli chodzi o uniwersum – Tylko Kolekcjonerzy Figurek. Poniżej galeria z pierwszej zabawy, w której tematem było pokazanie

Największej vs najmniejszej figurki

Warunek: zbiór własny. Kompozycja, tło, sytuacja – w zupełności dowolna. Jak już wspomniałem – jest to pierwsza edycja, więc pomysł dojrzewa i ilość zdjęć rośnie :). Jeśli chcecie wziąć udział w kolejnych, koniecznie wpadnijcie na grupę na fejsie. Poza ww. zabawą, masa ciekawych ofert, albumów z kolekcjami lub po prostu dyskusji na wszelkie tematy związane z figurkami właśnie.

Poniżej galerie. Pozbierałem je tematycznie, w zależności od uniwersów :). Głosowanie w tej edycji się zakończyło, poniżej 3 prace, które znalazły największe uznanie grupowiczów (wszystkie trzy otrzymały równą ilość głosów). Co ciekawe, każde z zupełnie innego uniwersum – kolejne potwierdzenie, że na grupie każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Reklama

Reklama
Najwięcej lajków

Reklama

DC Icons Darkseid vs Cranius. Fotka z lekkim przymrużeniem oka 😉

DC Icons Darkseid vs BraniusMEZCO Hellboy vs Ant-Man z serii Marvel Universe

Mezco Hellboy vs Marvel Universe Ant-ManNECA Alien vs kinder suprice Alien do filmu „Królowa jest tylko jedna” 🙂

Alien NECA vs kinder suprise alien figureZdjęcia pozostałych osób w galerii poniżej. Jeśli ktoś jeszcze nie jest – dołączajcie do społeczności.

Rozkład na kolejne tygodnie

Admini grupy Tylko Kolekcjonerzy Figurek zrobili wstępną rozpiskę, jakie tematy będą w nadchodzącym czasie. Można spokojnie się przygotować wyjmując z zakamarków figurki, robiąc dioramki lub zwyczajnie poszukać chwili na zrobienie świetnego ujęcia kolekcji :).

  1. Figurki Dzień wolny (czyli pokazujemy co robią figurki, gdy akurat nie są zajęte pozowaniem na naszych półkach, jak się relaksują, co robią w wolnym czasie).
  2. Podobno nadchodzi apokalipsa – the end of the world.
  3. Figsy w drodze na imprezę.
  4. Największy super złoczyńca – każdy może wybrać z ulubionej sobie serii
  5. Scena z komiksu
  6. Trzy figurki w najfajniejszych pozach – chodzi o to żeby zrobić fotkę figurkom w 3 ulubionych pozycjach (skupiamy się na pozycjach)
  7. Zrób fajne zdjęcie swojej figurki vs. zrób niefajne zdjęcie swojej figurki – temat bardzo otwarty i kreatywny

Galeria pozostałych zdjęć największych vs najmniejszych figurek

Reklama

Reklama