Najlepszy Grimlock w historii? Recenzja Transformers Studio Series 86 Grimlock

Recenzja Studio Series 86 Grimlock

Dzisiaj będzie gorąco! Wracamy do linii Studio Series 86, żeby pokazać jeden z najbardziej wyczekiwanych i dobrze zapowiadających się modeli wydanych w ramach tej serii – Grimlocka w klasie Leader!

Grimlock to zdecydowanie jeden z faworytów fanów pierwszej generacji Transformers. No bo kto by nie chciał mieć na swojej półce wielkiego, silnego, ale również nieco głupiutkiego robota, który do tego zmienia się w mechanicznego Tyranozaura?! Nie jestem tu wyjątkiem, więc i ja postanowiłem sprawdzić na co stać tego wielkoluda! Przekonajmy się czy Studio Series 86 zasługuje na miano najlepszego modelu klasycznego Grimlocka w historii!

Reklama

Reklama
Studio Series 86 Grimlock – Recenzja

Transformer trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro za co bardzo dziękuję. Ten i inne modele Transformers odnajdziecie na al.to i krainazabawy.pl

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Czym jest Transformers Studio Series 86?

Na początek kilka słów o samym Studio Series 86. Kilka lat temu Hasbro wprowadziło do sprzedaży nową linię figurek Transformers, które koncentrowały się na wizerunkach Transformerów z filmów Michaela Baya, a później także z filmu Bumblebee. W tym roku Studio Series doczekało się spin-offu, dającego nam nowe wersje postaci z pierwszego w historii filmu o Transformerach – wydanego w 1986 roku animowanego Transformers The Movie. Właśnie stąd wziął się numer 86 w nazwie serii. Podobnie jak oryginalna linia, Studio Series 86 ma dać nam dobrze wykonane i wierne kinowemu pierwowzorowi figurki, które do tego będą zachowywać skalę. Innymi słowy coś, na co kolekcjonerzy czekali od lat. Żeby jeszcze bardziej podnieść poprzeczę, każda z figurek ma w opakowaniu dodatkową, kartonową dioramę, na której możemy ją eksponować. Wszystkie figurki to nowe moldy, przedstawiające znanych i lubianych bohaterów.

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Ten oraz inne modele, które właśnie dotarły do Polski i pojawiły się w sklepach możecie zobaczyć na moim ostatnim unboxingu. Przy okazji pokazuje on jakich kolejnych recenzji możecie spodziewać się w przyszłości.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy tej recenzji. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama