Najlepszy film Transformers? Recenzja Transformers Bumblebee (by Gladky & Aga)

Transformers Bumblebee

Dziś mamy dla Was coś nowego! Pora na pierwszą filmową recenzję, którą udało mi się popełnić. Jakby tego było mało, tym razem nie będę sam :)! Do tej pory skupialiśmy się głównie na figurkach, ale ponieważ wreszcie doczekaliśmy się dobrego filmu aktorskiego o Transformerach – Transformers Bumblebee – nie mogliśmy się powstrzymać przed powiedzeniem Wam kilku słów na jego temat.

Transformers Bumblebee Miniatura

Dzięki życzliwości Hasbro Polska otrzymaliśmy wraz z Agnieszką bilety na seans przygód żółtego Autobota. Postanowiliśmy skorzystać z tego zaproszenia. Stąd dzisiejszy materiał, w którym dzielimy się naszymi spostrzeżeniami. Korzystając z okazji, jeszcze raz dziękujemy!

Studio Series Hasbro

Ten film jest wyjątkowy z dwóch powodów. To pierwsza recenzja filmu na moim kanale i jednocześnie pierwszy materiał, w którym wzięła udział także moja małżonka – Agnieszka. Liczę, że przyjmiecie ją tutaj równie ciepło jak w swoim czasie przyjęliście mnie.

Materiał został podzielony na dwie sekcje – bezspoilerową i ze spoilerami. Dzięki temu każdy może znaleźć w nim coś dla siebie, niezależnie od tego czy jesteś już po seansie czy dopiero przed nim. Zapraszamy do oglądania!

00:00 – Część bezspoilerowa

23:44 Dyskusja ze spoilerami

Transformers Bumblebee – Recenzja filmu

Dajcie znać co myślicie o naszym filmie i o solowych przygodach Bumblebee. Czy chcielibyście częściej oglądać takie wspólne recenzje geekowskich filmów? Napiszcie swoje przemyślenia w komentarzach pod filmem!

 

Pamiętajcie też, że wciąż możecie wygrać zestawy książek opartych na filmie Bumblebee. Jeżeli interesują Was szczegóły, zapraszam do artykułu.

Reklama

Reklama
Powodzenia!

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten film sprawił Wam sporo radości. Jeśli Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał, gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama