Recenzja: Najdziwniejsze figurki Optimusa Prime’a Vol.2

Dziś mam dla Was już drugą edycję przeglądu pod hasłem: najdziwniejsze figurki Optimusa Prime’a. Ponieważ to bardzo rozległy i wart zgłębienia temat, zajęcie się nim w pojedynkę byłoby marnotrawstwem. Z tego powodu szereg minirecenzji, który na Was czeka to kooperacyjny wysiłek Lema, Ryby i mój. Dodajmy do tego, że wszystkie prezentowane figurki pochodzą z osobistych zbiorów Ryby i kupił je z pełną świadomością tego co robił. Gotowi na konkretny odjazd?

najdziwniejsze figurki Optimusa Prime'a 2

Przygotowaliśmy dla Was przegląd najdziwniejszych figurek Optimusa jakie możecie znaleźć – od oryginalnych przez szalone do totalnie odjechanych i od naprawdę zabawnych i wartych zakupów do takich, których powinniście unikać jak ognia. Czeka nas cały przekrój czerwono-niebieskiego autobockiego heroizmu, więc nie traćmy już więcej czasu. Zapraszam na:

Najdziwniejsze figurki Optimusa Prime’a Vol.2

Jak Wam się podobał nasz dzisiejszy przegląd? Jakie są Waszym zdaniem najdziwniejsze, najgorsze czy najzabawniejsze figurki Optimusa? Podzielcie się z nami Waszą opinią w komentarzach. Dajcie nam też znać jak Wam czy lubicie oglądać takie filmy i czy chcielibyście w przyszłości zobaczyć kolejną edycję – Najdziwniejsze figurki Optimusa Prime’a 3. A może chcielibyście zobaczyć podobny przedląd al figurek Iron Mana? Czekamy na Wasze komentarze!

Podobał Wam się ten kooperacyjny materiał? W takim razie na pewno polubicie nasz podcast. Zapraszamy na obrady Zakonu TF!

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale. A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama