Masterpiece Beast Wars TM II Megatron – Winged Dragon – Recenzja

Transformers Masterpiece Beast Wars Transmetal II Megatron

Reklama

Reklama
Jiang Xing Winged Dragon

Transmetal Ii Megatron Jiang Xing Winged Dragon

Niedawno pokazywałem Wam najnowszy model z linii Masterpiece Beast Wars od Takary – Blackarachnię. Dziś za sprawą mojej pierwszej figurki Beast Wars od third party – Transmetal II Megatron od Jiang Xing przekonamy się czym odpowiedzą na to wydanie firmy trzecie. zobaczymy też jak sprawdzi się ono na tle oficjalnego Beast Wars Megatrona od Takary.

Transmetal Ii Megatron Jiang Xing Winged Dragon

Dziś mam dla Was jak na razie ostatnią figurkę klasy Masterpiece w mojej kolekcji poświęconej Beast Wars. Myślę, że jest na co popatrzeć bo w mojej opinii to też najbardziej dopracowany i imponujący model ze wszystkich, które wydano do tej pory w tej stylistyce. Do tego spodobał mi się tak bardzo, że ciężko się zastanawiam czy nie jest dla mnie figurką roku. Przed wami nieoficjalny Beast Wars Transmetal II Megatron czyli Jiang Xing Winged Dragon. Model imponujący tym bardziej, że jest to pierwsza figurka wydana pod tym szyldem. Czy mamy nowego mocnego zawodnika a rynku third party Masterpiece? Pora to sprawdzić.

Recenzja – Transformers Masterpiece Transmetal II Megatron (Jiang Xing)

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Transmetal Ii Megatron Jiang Xing Winged Dragon

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama